Kush është këngëtarja e famshme që e ka bërë Adele-n t’i thuri rreshta dashurie?

Friday, 20 April 2018 18:04
Adele ka shkruar një tribut shumë pasionant në listen e TIME 100 të këtij viti.

Këngëtarja e njohur rikthehet mes lotësh me këngën kushtuar viktimave në Manchester [VIDEO]

Friday, 20 April 2018 16:12
Në tragjedinë e ndodhur në koncertin e turit ‘Dangerous Woman’ , 22 njerëz humbën jetën dhe 50 të tjerë u…

Mozzik sërish në konflikt me On Records, këta të fundit i fshinë këngën nga YouTube sepse... [FOTO]

Friday, 20 April 2018 10:51
Duket se mosmarrëveshjet mes tij dhe labelit ku dikur bënte pjesë, nuk po marrin fund. Mozzik po njihte goxha sukses…

Rikthehen divat e muzikës shqiptare me një recital live [FOTO]

Thursday, 19 April 2018 16:41
Muzika dhe këngët e tyre iu kanë shoqëruar prej vitesh. Dhe pas kaq kohësh pauzë, ka ardhur momenti që këto…

Pas Ty Dolla Sign, Elvana Gjata së shpejti bashkëpunim me 2 artistë të tjerë? Kjo FOTO ngjalli dyshime te fansat

Wednesday, 18 April 2018 20:48
Tashmë Elvana Gjata po shijon suksesin e këngës “Off Guard” në bashkëpunim me reperin amerikan, Ty Dolla Sign. Kënga ka…

E dinit që kjo këngë e kënduar nga Selena Gomez, ishte krijuar për Rita Orën? [VIDEO]

Wednesday, 18 April 2018 16:11
Rita Ora zgjodhi që në Coachella të mos këndonte këngët e saj, por këngën e Selena Gomez në bashkëpunim me…

Njihuni me të nominuarit në ‘Billboard Music Awards’! Mes yjeve botërorë, për herë të parë një SHQIPTARE

Tuesday, 17 April 2018 23:46
Billboard Music Awards 2018 do të mbahet në Las Vegas më 20 maj. Shfaqja do të transmetohet live në NBC.…

Tekst me fjalë të pista dhe skena +18 në klipin e ri të Blunt dhe Real [VIDEO]

Tuesday, 17 April 2018 19:01
Dyshja e përfolur kohëve të fundit, Blunt dhe Real, dje publikuan projektin e tyre të titulluar “Tululu”.

Vetëm tre ditë më parë doli nga burgu, por Stresi nuk ndryshon. Shfaqet me armë dhe marihuanë [VIDEO]

Tuesday, 17 April 2018 10:31
Problemet e tij me policinë janë kthyer në permanente.

I mungoi muzikës për një kohë të gjatë, këngëtarja shqiptare rikthehet! Zbulohet titulli i këngës [FOTO]

Monday, 16 April 2018 12:46
Ndoshta e shtyrë nga problemet personale, këngëtarja shqiptare kishte kohë që u distancua nga muzika.

Unikkatil e ka gati projektin e rradhës, publikon këngën e re ‘Ni milion rrugë’[VIDEO]

Sunday, 15 April 2018 21:51
Unikkatil ka publikuar projektin e shumë pritur muzikor. Kënga mban titullin ‘Ni milion rrugë’ dhe në kanalin zyrtar në Youtube…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll