Wonder Woman bëhet filmi më i suksesshëm në histori për DC

Monday, 03 July 2017 12:06
“Wonder Woman” është heroina e “Box Office”.

Ndërron jetë Paolo Villaggio, lamtumirë llogaritarit legjendar Fantozzi

Monday, 03 July 2017 10:01
Ka ndërruar jetë në Romë aktori ikonë i humorit italian, Paolo Villaggio në moshën 84 vjeçare.

Përgatituni për "Pitch Perfect 3" me trailer-in e ri [VIDEO]

Monday, 26 June 2017 08:58
Trailer-i zyrtar i filmit “Pitch Perfect 3” ka mbërritur dhe nuk është aspak zhgënjyes. Nga copëzat e shkurtra të këngëve…

Këto janë 10 Filmat që nuk duhet të humbisni në të njëzetat

Sunday, 25 June 2017 09:26
Të njëzetat janë mometet më të rëndësishme të jetës.

Bota e "Blade Runner 2049" vjen në jetë me këtë pjesë të filmit [VIDEO]

Thursday, 22 June 2017 11:39
Në përurim të 35-vjetorit të filmit simbolik të Ridely Scott, “Blade Runner”, regjisori i ri Denis Villeneuve sjell sërish një…

Tronditet Hollywood: Artisti legjendar i 3 çmimeve Oscar tërhiqet nga aktrimi! [FOTO]

Wednesday, 21 June 2017 10:50
Hollywood ka humbur një nga artistët e saj më të mirë dhe padyshim atë më të vlerësuarin!

Leonardo DiCaprio heq dorë nga trofeu Oscar

Sunday, 18 June 2017 19:13
Leonardo DiCaprio ka vendosur të heqë dorë nga Oscar i Marlon Brandos, që i ishte dhuruar nga shtëpia e produksionit…

Margot Robbie do ju thyejë zemrën në trailerin e “Goodbye Christopher Robin” [VIDEO]

Friday, 16 June 2017 13:48
Margot Robbie kalon nga bota e Suicide Squad në një univers komplet ndryshe, për filmin e ardhshëm “Goodbye Christopher Robin”.

Ndahet nga jeta aktorja legjendare, njëkohësisht dhe ish e dashura e Keith Richards

Wednesday, 14 June 2017 15:01
Modelja dhe aktorja e njohur Anita Pallenberg, ka vdekur në moshën 73-vjeçare.

Aktori shqiptar në një film me Jennifer Lawrence [FOTO]

Monday, 12 June 2017 13:27
Me siguri ky është hapi më i madh në karrierën e tij.