10 filmat më të mirë për 2017-ën deri tani

Monday, 24 July 2017 16:42
Viti 2017 është pothuajse në mes, megjithatë deri tani mund të themi se ka pasur prurje të konsiderueshme në kinematografi.

Game of Thrones vazhdon seancat porno, nuk do ta besoni ç’ju rezervon sezoni i ri! [FOTO+18]

Monday, 24 July 2017 15:20
Është padyshim seriali më i përfolur dhe më i pritur i momentit.

Me sa duket, një tjetër “Wonder Woman” është në horizont [VIDEO]

Wednesday, 19 July 2017 13:56
“Professor Martson and the Wonder Women” bazohet në dramën psikoseksuale ndermjet mashkullit që krijoi Wonder Woman dhe dy femrat që…

Harry Styles shkëlqen në dramën e luftës së dytë botërore “Dunkirk” [FOTO]

Tuesday, 18 July 2017 16:04
Kujt ia priste mendja se ylli i One Direction do të ishte kaq i përshtatshëm në rolin e një ushtari…

Ed Sheeran u shfaq, këndoi dhe hëngri një lepur në “Game of Thrones”

Monday, 17 July 2017 16:41
Gjithashtu tregoi dhe fatin e tij në këtë serial legjendar plot me vrasje dhe të papritura.

15 filma që do ju bëjnë të shihni botën nga një pikëpamje tjetër

Monday, 17 July 2017 15:07
Kjo listë prej 15 filmash do të i’u bëjë që ta shihni botën nga një perspektivë tjetër.

Pse qajmë kur shikojmë filma?

Monday, 10 July 2017 15:26
A ju ndodh që të qani ose t’ju rrjedhin lot ndërkohë që shihni një film?

Daniel Craig sërish si Agjenti 007?!

Sunday, 09 July 2017 18:07
Dy vjet më parë tha se më mirë priste damarët sesa të interpretonte në një tjetër film si agjenti James…

6 filmat më horror të bazuara në histori të vërteta

Thursday, 06 July 2017 15:20
As mos guxoni t’i shihni vetëm!

Tinka Kurti dhe Margarita Xhepa në një film horror për Shqipërinë e vitit 1997, detajet... [FOTO]

Tuesday, 04 July 2017 14:25
Një film i frymëzuar nga ngjarjet e vitit 1997 në Shqipëri do të sjellë para publikun një kast të zgjedhur…

Disa fakte interesante për të "çmendurit" pas "Game of Thrones"

Tuesday, 04 July 2017 12:12
Të gjithë atyre që u ka munguar seksi, gjaku dhe dragonjtë e Games of Thrones, do t’ju duhet të presin…