Angleina Jolie konfirmon vazhdimin e filmit "Maleficent"

Wednesday, 06 September 2017 14:08
Angelina Jolie ka shpenzuar vitet e fundit prapa kamerës duke u përqëndruar në jetën e saj private, por ajo do…

Pas La La Land, përgatituni për një serial të tillë

Tuesday, 05 September 2017 18:52
Damien Chazelle, regjisori i "La La Land" është i bindur se mund të bëjë të gjithë të duan filmat mjuzikëll…

DiCaprion së shpejti mund ta shohim në rolin e Jockerit...

Monday, 04 September 2017 11:37
Kohët e fundit në Holywood qarkullojnë fjalë se aktori që do luajë rolin e Jockerit do jetë DiCaprio.

10 filma që ju duhen këtë vjeshtë

Friday, 01 September 2017 16:29
Po, edhe pse shumë prej nesh kanë kaluar mjaft kohë në këtë planet për të ditur çfarë ndodh gjatë vjeshtës,…

Një listë filmash që jo çdokush mund t'i kuptojë

Wednesday, 30 August 2017 17:30
Gjatë viteve, qindra filma janë bërë kult në mesin e të dashuruarve pas kinemasë, të cilët janë në kërkim të…

Joker dhe Harley Quinn do të ribashkohen për një film të ri

Sunday, 27 August 2017 12:27
Pas suksesit të filmit Suicide Squad në 2016-ën, Jared Leto dhe Margot Robbie do bashkohen sërish me të njëjtat role…

3 filmat që duhet të shikoni gjatë gushtit

Thursday, 10 August 2017 17:56
Kur bën shumë vapë dhe të gjithë janë në plazh dhe jeta të duket kaq kot në këto ditë gushti,…

Studim: Filmat dramatikë kanë efekt pozitiv në trurin tonë, ja pse

Sunday, 06 August 2017 12:27
“Lista e Shindlerit”, “Jeta është e bukur” dhe “Filadelfia”, janë disa nga filmat më të trishtë që kemi parë dekadat…

Shikoni trailer-in e filmit më të frikshëm të vitit, "Mother" [VIDEO]

Tuesday, 01 August 2017 18:18
Kur posteri për filmin më të ri nga Darren Aronofsky, “Mother”, u publikua në Maj, nuk na fali aspak një…

“Lazarati” vjen së shpejti në kinema, ja dy aktorët shqiptarë që luajnë përkrah Gabriel Garkos [FOTO]

Tuesday, 25 July 2017 11:26
Mund edhe të mos e kishim menduar kurrë, por regjisori William Kaufman do sjellë më 1 dhjetor 2017 filmin e…

10 filmat më të mirë për 2017-ën deri tani

Monday, 24 July 2017 16:42
Viti 2017 është pothuajse në mes, megjithatë deri tani mund të themi se ka pasur prurje të konsiderueshme në kinematografi.

Game of Thrones vazhdon seancat porno, nuk do ta besoni ç’ju rezervon sezoni i ri! [FOTO+18]

Monday, 24 July 2017 15:20
Është padyshim seriali më i përfolur dhe më i pritur i momentit.