Natalie Portman ndërmerr një ekspeditë surrealiste dhe të tmerrshme në "Annihilation" [VIDEO]

Thursday, 28 September 2017 21:05
“Ex Machina” e Alex Garland ishte padyshim një nga filmat më të mirë të 2014-ës dhe një nga filmat më…

Më në fund! Wes Andersen sjell filmin e tij të ri "Isle of Dogs" [VIDEO]

Friday, 22 September 2017 13:18
Traileri i parë për filmin më të fundit nga regjisori jonë i preferuar Wes Anderson sapo ka mbërritur! “Isle of…

Ju kujtohet seriali “Sabrina, jetë shtrige”? Rikthehet sërish në një version horror

Thursday, 21 September 2017 12:38
“Sabrina, jetë shtrige” do të rikthehet sërish në television pas 21 vitesh, por këtë herë në një version horror të…

Alicia Vikander, një trime e vërtetë në trailer-in e ri të "Tomb Raider" [VIDEO]

Wednesday, 20 September 2017 13:58
Ishte konfirmuar me kohë lajmi se fituesja e çmimit Oscar, alicia Vikander, do luante rolin e Lara Croft në filmin…

"All I See Is You", thriller-i që e kthen Blake Lively në një të verbër [VIDEO]

Tuesday, 19 September 2017 13:50
Serena, je ti?! Nga gjithë zhanret e filmave që kemi parë Blake të marrë pjesë, nuk e kishim menduar kurrë…

Seks, pasion dhe spiunazh, Jennifer Lawrence i bën të gjitha në "Red Sparrow" [VIDEO]

Friday, 15 September 2017 12:07
Jennifer Lawrence vjen në rolin e një spiuneje ruse në trailerin e parë të filmit Red Sparroë. Filmi bashkon aktoren…

Jeni gati? Ja kur do të shfaqet filmi i parë horror shqiptar [FOTO]

Wednesday, 13 September 2017 10:58
“Bloodlands” - (Tokat e përgjakura), me siguri ishte filmi i zhanrit horror që i kishte munguar publikut shqiptar.

Traileri për "Fifty Shades Freed" ka mbërritur dhe nuk duhet humbur [VIDEO]

Monday, 11 September 2017 13:42
Pritjes po i vjen fundi: traileri për “Fifty Shades Freed” ka mbërritur për të kënaqur ato dëshirat tuaja më të…

10 filma ku seksi ka qënë aq intensiv sa janë cilësuar si +18 [VIDEO]

Monday, 11 September 2017 12:09
Seks. Njerëzit e bëjnë! Të jep një ndjesi të mirë dhe është pjesë e natyrës tonë! Por për disa arsye…

I dashuri i Taylor Swift sapo siguroi dy role të rëndësishme në Hollywood

Sunday, 10 September 2017 12:00
Taylor Sëift nuk është prononcuar shumë për të dashurin e saj, Joe Alwyn, por kjo nuk e ka ndaluar këtë…

10 filma që do ju bëjnë të harroni ish-in tuaj

Friday, 08 September 2017 13:43
Ndonjëherë, pasi jeni lënduar nga ish i dashuri juaj, ngushëllimi i vetëm janë çokollatat, miket e ngushta dhe filmat. Ne…

A po i vjen fundi “Pirates of the Caribbean”? Deklarata e producentit shokon fansat! [FOTO]

Wednesday, 06 September 2017 16:57
Një nga sagat që ka sjellë më shumë fitime në historinë e filmave mund të jetë drejt fundit.