Ben Affleck rikthehet si kriminel

Wednesday, 13 January 2016 11:10
I kemi parë shpesh në filma aksion, dhe siç duket së shpejti do t'i shohim të luajnë bashkë.

Qatar dëbon filmin “The Danish Girl”: Përmban degjenerim moral!

Tuesday, 12 January 2016 15:48
Kinematë në Qatar kanë ndaluar shfaqjen e filmit të suksesshëm “The Danish Girl” me arsyetimin se përmban degjenerim moral.

Kë personazh vizatimor do të luaje Emma Stone?

Friday, 08 January 2016 17:18
Pas suksesit të Angelina Jolie me Maleficent duket se është radha e Emma Stone që të futet në botën e…

"Game Of Thrones" rikthehet në prill...por me sa?

Friday, 08 January 2016 10:48
Fansa të "Game Of Thrones" bëhuni gati. Sapo është zbuluar data se kur do të nisë sezoni i gjashtë, i…

Ku "shpreson" të zhvillohet Fast & Furious 8?

Thursday, 07 January 2016 18:09
Fast & Furious 8 shumë shpejt do të jetë një nga filmat më të mëdhenj të realizuar ndonjëherë në

Star Wars:The Force Awakens, filmi më i suksesshëm në histori?

Thursday, 07 January 2016 10:55
Suksesi i menjëhershëm i Star Wars na ka lënë pa fjalë!

Quentin Tarantino vulos gjurmët në Hollywood

Wednesday, 06 January 2016 11:03
Shiu i furishëm në Kaliforni nuk e ndaloi aspak regjizorin e fmshëm, Quentin Tarantino, për të bërë realitet ëndrrën e…

Seria e re e "Star Wars" thyen çdo parashikim

Monday, 04 January 2016 10:58
Filmi “Star Wars: The Force Awakens” e ka nisur 2016-tën njësoj siç mbylli vitin 2015-të, në krye të US Box…

Jennifer Lawrence kundër Hollywood: Mjaft hodhe poshtë talentin!

Wednesday, 30 December 2015 12:02
Aktorja e super-paguar e Hollywood tashmë po kthehet kundër industrisë që e bëri atë një yll. Bukuroshja 25 vjeçare ka…

Horror i vërtetë: Xhirimet e Resident Evil përfundojnë në tragjedi!

Sunday, 27 December 2015 18:10
Resident Evil: The Final Chapter është filmi i cili po pritet me padurim nga fansat e Alice dhe Resident Evil.

Rikthehet regjisori i triologjisë së Batman, Kalorësi i Zi

Sunday, 27 December 2015 18:04
Pas triologjisë së heroit të errët dhe Interstellar, projekti i ardhshëm i Christopher Nolan po pritet me padurim, por deri…

Në zbulim të The Revenant

Sunday, 27 December 2015 17:46
Cili është filmi që mund t’i sigurojë Leo DiCaprios shansin për të fituar një Oscar?