Shpallen kandidaturat për Golden Globes: Shikoni kush është filmi më i nominuar…

Monday, 11 December 2017 17:33
Në këtë listë ka edhe shumë nominime , duke përfshirë edhe atë të filmit në gjuhë të huaj. Kurse vetë…

Ky është emëruar filmi me i mirë Europian. Zbulojeni...

Monday, 11 December 2017 17:02
Pas suksesit në Kanë, “The Square” drama satirike e producentit suedez Rybwn Wstlund triumfon edhe në edicionin e 29 të…

Sërish e njëjta histori, Emma vishet dhe luan rolin si halla Julia

Tuesday, 05 December 2017 21:50
Emma Roberts është fotografuar me një bluzë njësoj si halla, Julia Roberts, teksa ndodhet për xhirime në Toronto.

Margot Robbie konfirmon xhirimet për filmin e ri, "Harley Quinn" [FOTO]

Saturday, 02 December 2017 18:21
Duhet pranuar se Harley Quinn, luajtur nga Margot Robbie, ishte personazhi më interesant në filmin "Suicide Squad".

Aktori me origjinë shqiptare “çmend” vajzat në Amerikë. Ja cili është ai…[FOTO]

Wednesday, 22 November 2017 13:20
Të shumtë janë talentet shqiptare që kanë korrur sukses në tregun ndërkombëtar. Familjes së suksesit së fundmi i bashkohet dhe…

Richard Gere: Kjo është arsyeja pse Hollywood më përjashtoi nga prodhimet e tij...

Monday, 20 November 2017 17:04
Kohë më parë, aktori Richard Gere ishte një zgjedhje shumë e mirë Hollywood. Pas sukseseve të mëdha, një prej të…

Ja shuma marramendëse që do paguhet për dy reklama aktori turk ’Kemal’, i preferuari i vajzave VIP shqiptare

Friday, 17 November 2017 19:00
Miliona euro vetem per dy reklama, i preferuari i vajzave VIP shqiptare ’’Kemali’’, ja shuma marramendëse që do paguhet për…

‘Çmenden serbët’! Ky është filmi ku aktori hollywoodian, Jean Claude Van Damme do të luajë rolin e një shqiptari [FOTO/VIDEO]

Wednesday, 15 November 2017 10:28
Shqiptarët në një mënyrë apo tjetrën kanë arritur edhe deri në Hollywood.

Aktori më i lakmuar nga femrat, i jep lamtumirën kinematografisë [FOTO]

Thursday, 09 November 2017 16:22
Ai ka qenë gjatë gjithë kohës beqari i preferuar nga femrat.

Fifty Shades Freed publikohet trajleri final i filmit të famshëm. Nuk mungojnë surprizat[VIDEO]

Wednesday, 08 November 2017 11:51
Fifty Shades Freed është e treta seri që finalizon një prej filmave më të komentuar ndër vite, edhe në seritë…

Ju ka “çmendur” e do vazhdojë ta bëjë! Publikohet traileri i “Fifty Shades Freed” dhe ka shumë skena seksi... [VIDEO]

Tuesday, 07 November 2017 20:46
Në libër ose në film, duhet ta pranoni që trilogjia e “Fifty Shades” ju ka çmendur të gjithëve. Autorja e…