Publikohet trileri i “Fifty Shades Freed”. Wow, me siguri këtë nuk e prisnit! [VIDEO]

Friday, 05 January 2018 11:46
Së fundi është postuar trileri i filmit “Fifty Shades Freed”, besoj se të gjithë e prisnit me “padurim”. Por prisni,…

Njihuni me 10 vendet më romantike të shfaqur në filma...

Wednesday, 03 January 2018 07:50
Keni parë shumë filma dhe jeni kuriozë të dini vendet më të bukura? Jeni romantikë edhe doni të mësoni cilat…

Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2017, ja triumfuesi [FOTO]

Sunday, 31 December 2017 16:49
"Ylli 50 vjeçar, Vin Diesel u kurorëzua nga aktori më i paguar i vitit 2017 nga ‘Forbes’, pasi filmat e…

Aktorja e njohur ndahet nga jeta natën e Krishtlindjeve [FOTO]

Wednesday, 27 December 2017 10:27
Mbrëmjen e Krishtlindjeve aktorja e njohur u nda nga jeta në moshën 68 vjeçare.

Ndërron jetë krijuesi i “Tom&Jerry” dhe Borëbardhës

Monday, 25 December 2017 13:20
Bob Givens, animatori i cili dizajneri disa nga personazhet  vizatimorë më të dasahur për fëmijët, ndërroi jetë në moshën  99-vjeçare.

Këta janë filmat që nuk duhet t’i humbisni në 2018-ën [FOTO]

Friday, 22 December 2017 15:45
Në pritje të vitit 2018, ne ju sjellim listën e filmave më të bukur dhe të shumëpritur që pritet të…

Rita Ora sjell bashkëpunimin me Liam Payne për filmin “Fifty Shades Freed” [FOTO/VIDEO]

Friday, 22 December 2017 15:19
Diçka speciale premton këngëtarja shqiptare në janar.

Ndërron jetë një nga zërat e serialit vizatimor Scooby-Doo [FOTO]

Wednesday, 20 December 2017 10:55
Zëri i një prej personazheve më të dashur të filmit vizatimor, ka ndërruar jetë.

Ja filmat më të klikuar të 2017 [FOTO]

Tuesday, 19 December 2017 23:54
Fundi i vitit sjell edhe statistikat në fusha të ndryshme, se si ka kaluar 2017-ta dhe sa efikase ka qenë.…

“Wonder”, historia prekëse që po bën të gjithë të qajnë pas djaloshit 10-vjeçar

Tuesday, 19 December 2017 20:26
Filmi “Wonder”, është një nga prodhimet më të reja kinematografike amerikane, që po merr gjithnjë e më tepër vëmendjen e…

Viti 2018 po afron, ja cilët janë filmat e shumëpritur...

Tuesday, 19 December 2017 10:39
Kinematografia është një nga artet që i mbërthen pas televizionit audiencat që duan të argëtohen. Në pritje të vitit 2018,…

Këta janë 10 filmat e Krishtlindjeve që nuk duhet t’i humbisni…

Saturday, 16 December 2017 22:58
Aroma festive ndihet kudo. Në disa qytete ka filluar edhe bora e cila i shton shijen atmosferës plot drita shumëngjyrëshe.…