Mos i humbisni! Lista e fituesve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve SAG, këta ishin më të mirët e filmave dhe televizionit

Monday, 22 January 2018 18:43
Mbrëmjen e së dielës janë ndarë çmimet për edicionin e 24-ërt të Screen Actors Guild Aëards (SAG). Filmi “Three Billboards…

'Vdisnit’ pas Teresës? Këto janë 10 shprehjet e saj të cilat me siguri i përdorni dhe ju [VIDEO]

Sunday, 21 January 2018 20:47
“Teresa” është një nga serialet meksikane që gjithë bota u dashurua me të. E thënë kjo pasi është ndër telenovelat…

Ju kishte marrë malli? “Friends”, seriali juaj i preferuar rikthehet këtë vit, ja kur do të fillojë [FOTO]

Sunday, 21 January 2018 20:13
Nëse ju kishte marrë malli për serialin hit të viteve 2000, “Friends”, ne kemi një lajm të mirë për ju.

Këngëtarja shqiptare zbulon sekretin dhe paralajmëron: Së shpejti në rolin kryesor të ‘Fifty Shades of Grey’ [FOTO]

Friday, 19 January 2018 09:59
“Fifty Shades of Grey” është kthyer në një sensacion ndërkombëtar.

20 vjet nga filmi ‘Titanic’, ja cilat janë faktet që ndoshta nuk i dinit...[FOTO]

Thursday, 18 January 2018 08:39
Edhe pse kanë kaluar 20 vite nga publikimi i filmit “Titanic” historia e dashurisë së pamundur të dy të rinjve…

Ju la mbresa “The Wolf of Wall Street”? Di Caprio dhe Robbie sjellin filmin e ri të Tarantinos...

Tuesday, 16 January 2018 11:49
“The Wolf of Wall Street” ishte një nga filmat më të suksesshëm të Hollywood që në shfaqjet e para në…

Eliza Dushku rrëfeu se është abuzuar seksualisht, reagon Arnold Schwarzenegger [FOTO]

Tuesday, 16 January 2018 09:49
Pas skandaleve të ndodhura prej vitesh të tëra në Hollywood dhe të bëra publike vetëm tani, së fundmi mësuam edhe…

Aktorja e “Fifty Shades of Grey”, fotografohet duke darkuar me këngëtarin e njohur [FOTO]

Monday, 15 January 2018 16:28
Dakota Johnson and Chris Martin  mbrëmjen e kaluar janë fotografuar duke darkuar së bashku, në një club të veçantë në…

Nicole Kidman vlerësohet me çmimin aktorja më e mirë

Friday, 12 January 2018 10:32
Mbrëmjen e djeshme, në “Best Choice Awards”  Nicole Kidman u vlerësua me çmimin ‘Aktorja më e mirë’.

Rita Ora na zbuloi se kjo shqiptare do t’i bashkohet asaj te ‘Fifty Shades Freed’ [VIDEO]

Tuesday, 09 January 2018 19:26
Ehh, shqiptarët tashmë po bëjnë ‘namin’ në botë dhe kjo është një gjë mjaft pozitive për të gjithë në. Shqipëria…

Golden Globes: Serialet më të mira janë një dedikim special për gratë e shtypura [FOTO]

Monday, 08 January 2018 10:39
Eventi Golden Globes i zhvilluar mbrëmjen e kaluar vlerësoi jo vetëm filmat por edhe serialet më të mira të vitit…

Top 10 filmat romantik të bazuar në histori të vërteta [VIDEO]

Saturday, 06 January 2018 15:59
Filmat ndonjëherë mund të bazohen në ngjarje të vërteta të jetës që lënë një ndjenjë të paharrueshme. Disa madje dhe…