Dhe filmi më i mirë i të gjitha kohrave është...[FOTO]

Friday, 09 June 2017 12:32
Patriarku plak i një dinastie të krimit të organizuar i kalon kontrollin e perandorisë së tij klandestine të birit të…

3 filma që duhet të shikoni me patjetër këtë muaj [FOTO]

Wednesday, 07 June 2017 13:20
E nisim me... Snatched Amy Schumer dhe Goldie Hawn bëhen bashkë si nënë e bijë në një aventurë aspak të…

Me siguri do keni probleme me gjumin pasi të shikoni këtë trailer [VIDEO]

Tuesday, 06 June 2017 16:47
"The Mist" nga Stephen King, së shpejti do na "gozhdojë" para ekranit.

7 çifte aktorësh që nuk durojnë dot njëri-tjetrin

Friday, 02 June 2017 13:26
Edhe pse në ekran duken çmendurisht të dashuruar...

"Murder on the Orient Express" vjen me trailer-in e parë

Friday, 02 June 2017 12:07
Këtë vjeshtë do të kemi një histori krimi!

Ky film del në nëntor, por traileri i tij po shperndahet me shpejtësi në rrjete sociale [FOTO]

Monday, 29 May 2017 12:40
Pse të qëndrosh brenda kornizave kur ke lindur për të qënë jashtë?

Mos e humbisni këtë film! Van Damme në rolin e një shqiptari, kërkon hakmarrjen ndaj serbëve [VIDEO]

Monday, 22 May 2017 18:27
Ai është padyshim një ndër aktorët tanë më të preferuar të filmave aksion dhe tashmë do e kemi më shumë…

"Mamma Mia!", konfirmohet vazhdimi i filmit, ja detajet!

Monday, 22 May 2017 13:48
Ju kujtohet filmi mjuzikëll "Mamma Mia" me Meryl Street dhe Amanda Seyfried si dhe muzikën e grupit legjendar ABBA?

Penelope Cruz shndërrohet në Donatella Versace [FOTO]

Wednesday, 17 May 2017 12:40
E frikshme...

Për të gjithë fanatikët e serialit të famshëm “Friends” , Jennifer Aniston jep lajmin e keq [VIDEO]

Thursday, 11 May 2017 16:09
Interesimi i fansave nëse “Friends” do të ribashkohen  një ditë, sa vjen dhe rritet. Megjithatë këtë herë, ka qenë njëra…