‘Fifty Shades Freed', premiera boterore ne 9 shkurt! [VIDEO]

Jan 31, 2018

Me 9 shkurt do të jetë premiera botërore e  ‘Fifty Shades Freed’ që është edhe pjesa e fundit e triologjisë ‘Fifty Shades’.

Një ndërthurje mes dramës dhe romancës, ku mbizotërojnë skenat erotike. Jo më kot klipi i publikuar së fundmi, ka tërhequr goxha vëmendj. Aty paraqiten 50 sekonda me pak nga skenat erotike në film. e  ‘Fifty Shades Freed’ është menduar edhe si një dhuratë për Shën Valentin.