Me siguri askush nuk do ta pëlqejë vendimin e papritur që mori Festivali i Filmit në Kanë, nuk do t'ju lejojë që... [FOTO]

Friday, 20 April 2018 12:33
Në evente të tilla, më shumë se çmimet pritet me kureshtje edhe parakalimi i yjeve në tapetin e kuq. Çdo…

Fundjava po afron dhe sigurisht që një nga pyetjet që na zien në kokë është; Çfarë filmi do të shoh?

Wednesday, 18 April 2018 21:19
Si filmdashëese, shpresoj t'ju vijë në ndihmë kjo listë modeste me disa nga filmat të cilat më kanë lënë mbresa.

Arti në zi! Ndahet nga jeta artisti i mirënjohur! [FOTO]

Sunday, 15 April 2018 11:23
U prehtë në paqe, humbje e madhe për artin!

David Zepeda publikon foton HOT me ‘Teresa’-n, shihni reagimin të partnerit të saj, Sebastian Rulli [FOTO]

Friday, 13 April 2018 22:45
‘Teresa’ është një ndër telenovelat me te shitura latine dhe ndër me te ndjekurat. Angelique Boyer me rolin si ‘Teresa’…

Lajm i mirë, rikthehet Man in Black, por me një surprizë të pakëndëshme

Tuesday, 03 April 2018 22:50
Man in Black është një ndër filmat më të pëlqyer nga publiku dhe shkak për këtë padyshim është edhe fakti…

Ja seriali që ndihmoi shumë të rinj të raportonin abuzimet seksuale [FOTO]

Friday, 30 March 2018 23:40
Televizioni është një medium tepër u fuqishëm, që ka aftësinë të ndikojë në mendimet dhe ndjenjat e milionave njerëz nga…

Studim/ Seriali '13 Reason Why' ndihmoi shumë të rinj të raportonin abuzimet seksuale

Wednesday, 28 March 2018 16:00
Televizioni është një medium tepër i fuqishëm, që ka aftësinë të ndikojë në mendimet dhe ndjenjat e milionave njerëzve nga…

Pas ribashkimit ''Spice Girls'' vijnë më një projekt edhe pse nuk është ashtu siç e prisnim [FOTO]

Monday, 26 March 2018 21:12
Më në fund vajzat e grupit “Spice Girls” pas ribashkimit arritën të bien dakord për realizimin e projektit të tyre…

Jeni në pritje të filmit të ri me “Agjentin 007”? Zbulohen disa detaje për personazhin e James Bond

Thursday, 22 March 2018 12:52
Seria e filmave të “Agjentit 007” me personazh kryesor agjentin James Bond janë vlerësuar për realizimin e skenave dhe paraqitjen…

Ju kishte munguar Julia Roberts? Ja se në çfarë formati do ta shikoni aktoren së shpejti

Tuesday, 20 March 2018 12:55
Rolet dhe filmat e shumtë me të cilët është paraqitur në publik i kanë dhënë luksin që të jetë një…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll