Kinematografia në zi, ndahet nga jeta aktori i njohur [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 17:26
Ndahet nga jeta aktori i njohur Reg E. Cathey. 59-vjeçari ka ndërruar jetë për shkak të një sëmundje të rëndë…

Aktori Hollywood-ian acarohet me Facebook: Shes aksionet e mia sepse ky rrjet ndihmoi rusët [FOTO]

Thursday, 08 February 2018 10:19
...dhe ka dashur të bëhet shembull për të gjithë të tjerët.

A do të ketë më “Fifty Shades”, Christian Grey i mërzit të gjithë me deklaratën e tij [FOTO]

Monday, 05 February 2018 21:47
Ditën e Shën Valentinit pritet shfaqja e “Fifty Shades Freed”, i tregi i sagës së famshme. Në këtë film merr…

I cilësuar si një ndër hyrjet më të mira të filmave evropian, shfaqet filmi i parë shqiptarë me një histori homoseksualësh [VIDEO]

Friday, 02 February 2018 14:46
Jo vetëm nëpër botë, por edhe në Shqipëri, si kurrë më parë shfaqet  në kinema filmi i parë shqiptar me…

Skena ''hot'' dhe seks i ''egër!'' Çfarë thotë gruaja e vërtetë e Christian Grey-t për ''Fifty Shades'' [VIDEO]

Thursday, 01 February 2018 19:40
Fifty Shades padyshim është një ndër filmat më të përfolur dhe shkak për këtë janë bërë skenat seksi gjatë filmit.…

Mos kini turp! Këto janë 13 filmat porno që duhet t’i shihni të paktën një herë në jetë!

Thursday, 01 February 2018 13:31
Shikimi i pornografisë vende vende është tabu, por të themi të drejtën është një aktivitet krejt normal për shumë femra…

‘Fifty Shades Freed', premiera boterore ne 9 shkurt! [VIDEO]

Wednesday, 31 January 2018 13:21
Me 9 shkurt do të jetë premiera botërore e  ‘Fifty Shades Freed’ që është edhe pjesa e fundit e triologjisë…

Aktorja e njohur do të jetë fytyra e re e Barbie, në filmin e ri! [FOTO]

Sunday, 28 January 2018 10:07
Mesa duket në filmin e ri të barbie një aktore shumë e njohur për të gjithë ne, do jetë në…

Publikohet videoklipi i ‘Fifty Shades Freed’: Rita Ora shfaqet KUQ e ZI. Do mahniteni! [VIDEO]

Friday, 26 January 2018 17:25
‘For You’ titullohet kolona zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’, këngë kjo e kënduar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore…

Kjo është lista e plotë e nominimeve për çmimet “Oscar 2018”, kush do të triumfojë?

Tuesday, 23 January 2018 18:23
Edhe pak ditë na ndajnë nga ceremonia madhështore e ndarjes së çmimeve “Oscar” dhe se kush aktorë apo film do…

Mos i humbisni! Lista e fituesve në ceremoninë e ndarjes së çmimeve SAG, këta ishin më të mirët e filmave dhe televizionit

Monday, 22 January 2018 18:43
Mbrëmjen e së dielës janë ndarë çmimet për edicionin e 24-ërt të Screen Actors Guild Aëards (SAG). Filmi “Three Billboards…

'Vdisnit’ pas Teresës? Këto janë 10 shprehjet e saj të cilat me siguri i përdorni dhe ju [VIDEO]

Sunday, 21 January 2018 20:47
“Teresa” është një nga serialet meksikane që gjithë bota u dashurua me të. E thënë kjo pasi është ndër telenovelat…