Hiqni dorë urgjentisht nga këto 10 vese nëse nuk doni të shkatërroni veshkat tuaja

Saturday, 21 April 2018 11:44
Rëndësia e veshkave për mirëfunksionimin e të gjithë trupit është e madhe. Ky organ filtron gjakun dhe lëngjet shmang akumulimin…

Forma si ato të Kardashian? Duhet ta mendoni dhe njëherë pas sëmundjes që rrezikoni

Friday, 20 April 2018 15:11
Të ëndërrosh forma e lakuara të Kim Kardeshian apo Jessica Rabbit, sot është një trend, pasi këto dy personazhe janë…

Këshillat e ekpertëve, ja sesi ti eliminoni problemet nëse vuani nga alergjitë e stinës

Friday, 20 April 2018 13:35
Stina e pranverës është gjithmonë e shoqëruar me shpërthimin e alergjive. Çelja e bimëve dhe ndryshimi i temperaturave krijojnë një…

Në prag provimesh? Ja si të shmangni stresin për 15 minuta [VIDEO]

Thursday, 19 April 2018 18:19
Ngarkesa mësimore dhe presioni i provimeve në fund të sezonit shkollor janë shkaqet kryesore që shumë adoleshente bien pre e…

Shëndeti braktis beqarët. Të martuarit më të mbrojtur nga sulmi në zemër

Wednesday, 18 April 2018 17:58
Kush ka vendosur të kaloj një jetë vetëm duhet ta rimendoj përsëri, pasi të martuarit kanë më shumë gjasa ti…

Studim/ Këto janë shenjat që tregojnë se po plakeni

Tuesday, 17 April 2018 17:43
Harroni shpejt emrat e njerëzve, ju zë gjumi para televizorit apo ankoheni për çdo gjë? Atëherë këto shenja tregojnë se…

Me siguri që nuk ia keni idenë! Këto janë 11 sekretet e mëdha që fsheh trupi juaj, do të befasoheni!

Monday, 16 April 2018 23:52
Njerëzit kanë punuar për të njohur natyrën e tyre për shekuj, por ne ende nuk dimë gjithçka për racën tonë.Shkencëtarët…

E dinit? Këto femra kanë më shumë shanse për lindur fëmijë binjakë...

Monday, 16 April 2018 23:32
Ehh, kush nuk i do binjakët...

Kujdes nga produktet e kozmetikës, përmbajnë nivel të lart të baktereve

Monday, 16 April 2018 18:39
Përdoruesit e produkteve të kozmetikës duhet të tregohen më të kujdesshëm për cilësinë e tyre, pasi nëse zgjedhin produktin e…

Çfarë ndikon në zhvillimin e kancerit? Këto janë profesionet më të rrezikuara

Saturday, 14 April 2018 10:13
Kanceri është shkaku nr 2 i vdekjeve në SHBA pas sëmundjeve të zemrës. Ai ndikon në mënyrën si qelizat tona…

Ushqimet që nuk duhet t’i hani KURRË para marrëdhënies intime

Friday, 13 April 2018 23:53
Thonë që dashuria lind nga stomaku, por as seksi nuk mund t’i shpëtojë grackave të tij sidomos nëse përpara takimit…

Kur vera ‘deh’ studiuesit! Ndajeni mendjen pra, ta konsumojmë apo jo!

Friday, 13 April 2018 18:12
Numri i konsumatorëve të verës kanë shënuar një rritje vitet e fundit duke shqetësuar ekspertët pasi sipas tyre pirja e…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll