Keni lënë nam! Këto janë gjërat që nuk duhet t’i bëni KURRË kur jeni në momente “të nxehta” me partnerin

Wednesday, 07 February 2018 23:26
Poshtë çarçafëve rregulli i parë është që nuk duhet të veproni vetëm në bazë të imagjinatës, por duhet të jeni…

Femra që u përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit, janë të ftohta në çdo aspekt

Wednesday, 07 February 2018 21:44
Njerëz bëni kujdes, femrat që u përkasin shenjave të mëposhtme të horoskopit janë shumë të ftohta në çdo aspekt, mundohuni…

Ja kush janë shenjat e horoskopit që do të sakrifikonin karrierën për familjen

Wednesday, 07 February 2018 21:18
Më poshtë do të zbuloni shenja e horoskopit që do të sakrifikonin gjithçka nga karriera e tyre për familjen.

3 shenjat e horoskopit që bëjnë zgjedhjet e gabuara në jetë. Zbulojini!

Wednesday, 07 February 2018 20:57
Të bësh zgjedhjet e duhura, është më shumë çështje mprehtësie se sa fati. Sigurisht ka edhe fati rolin e tij,…

Një stil origjinal për flokët, a do të guxonit sot…[FOTO]

Wednesday, 07 February 2018 16:55
Stil ‘shokues’ për flokët. Të paktën kështu do të dukeshin në ditët e sotme por në vitet 80 ishte më…

Çfarë u ndodhte njerëzve që merreshin me thashetheme në Mesjetë? U shokuam! [FOTO]

Wednesday, 07 February 2018 14:41
Thashethemet kanë ekzistuar gjithmonë, në çdo periudhë kohore.

Epsh apo dashuri? Zbuloni çfarë ndjenë partneri juaj për ju

Wednesday, 07 February 2018 14:10
Siç dhe dihet dashuria ka të bëj me gjërat e vogla që partneri/partnerja mund të bëjë për ju. Darka romantike,…

Pse disa njerëz na acarojnë? 5 arsyet që duhet t’i dini!

Wednesday, 07 February 2018 12:19
Secili ka mendimin e tij, në lidhje me pamjen e jashtme.

Kujdes! Këto janë gabimet që duhet ti shmangni në Snapchat

Wednesday, 07 February 2018 07:40
Snapchat është aplikacion i këndshëm dhe i larmishëm përsa i përket funksioneve që përmbushë dhe për aq kohë që e…

“Nga dominimi në shtrat tek dashnori i përsosur!” Zbuloni fantazitë seksuale të femrave

Tuesday, 06 February 2018 23:56
Fantazitë seksuale janë private në shumicën e kohës dhe zhvillohen me dyer të mbyllura. Për disa njerëz, gjëja më e…

Habit studimi: Njerëzit që shajnë me fjalë të pista, janë më inteligjent

Tuesday, 06 February 2018 23:52
Studimi i Kolegjit Marist dhe i Akademisë së artit liberal nga Massachusettsi, ka treguar se ata të cilët janë të…

Vajza, e thotë shkenca! Këto janë tiparet që duhet të ketë mashkulli ideal

Tuesday, 06 February 2018 23:21
Kuptimi i përsosmërisë dallon nga një person tek tjetri, mirëpo shkencëtarët kanë provuar të gjejnë karakteristikat fizike, të cilat do…