Ja me cilat shenja të horoskopit duhet të krijojë marrëdhënie Ujori

Friday, 09 February 2018 20:35
E ndërsa i afrohemi me shumë datës 14 shkurt, ditës që njihet nga të gjithë si dita e dashurisë, edhe…

Të paguhesh vetëm për të provuar çokollatën

Friday, 09 February 2018 18:03
Me siguri shumë prej nesh në momente të caktuara na vjen në majë të hundës puna që bëjmë dhe mendojmë…

Në këtë kohë të ditës jemi më shumë produktivë

Friday, 09 February 2018 16:22
Përpjekja për të qenë kreativë mund të jetë e vështirë kur ndjeheni të përgjumur dhe të privuar nga kafeina. Ndonjëherë…

Nëse partneri juaj bën këto 7 gjëra, po flirton me kolegen e punës. Kujdes!

Friday, 09 February 2018 11:34
Ekspertët vazhdojnë edhe na hapin sytë, për të kuptuar sjelljen e partnerit tuaj.

Era i zbulon sekretin, çfarë fsheh Donald Trump në flokët e tij?[VIDEO]

Friday, 09 February 2018 10:35
Një video e xhiruar së fundmi ka shkaktuar goxha debat përsa i përket një prej figurave politike më të fuqishme…

Ju pëlqen dikush dhe nuk e dini nëse është single? Ja si mund ta zbuloni sipas shenjës së horoskopit

Friday, 09 February 2018 09:24
Flutura në stomak, orë pa gjumë në pritje të një mesazhi apo telefonate, përkëdhelje dhe fjalë të ëmbla? Ok, zgjohuni…

Në dashuri me belin e hollë, nuk e heq korsenë as gjatë aktit intim...[FOTO]

Friday, 09 February 2018 07:37
Një ish-veterane humbi format e saj trupore pasi solli në jetë binjakët e saj, ndërsa tani vesh një korse për…

Mos i besoni më! Ja 3 legjendat urbane rreth seksit

Thursday, 08 February 2018 23:50
Mendoni se dini gjithçka për seksin? Epo…seksi rezervon gjithnjë surpriza dhe seksualiteti (femëror,apo mashkullor) shfaqet gjithnjë si një aventurë e…

Po afron Shën Valentini, nëse se keni gjetur ende dhuratën, atëherë hidhini një sy artikullit [FOTO]

Thursday, 08 February 2018 18:20
Dita e shën valentin po afron dhe shumë çifte presin të festojnë dashurin e tyre në këtë ditë. Megjithatë përveç…

#dashuriepare, fushata dedikuar dashurisë së parë [VIDEO]

Thursday, 08 February 2018 13:46
Dashuria e parë nuk harrohet? Kështu thonë. Ti e mban mend? Dikush qesh, dikush përlotet, dikush tjetër dëshiron ta rijetësojë.…

E mendoni ende dashurinë e parë? 5 faktet që do t’ju habisin!

Thursday, 08 February 2018 12:05
Thuhet se dashuria e parë ka shumë ndikim në jetën e njerëzve.