Volvo zbulon të ardhmen: Makina që nuk ka nevojë për shofer!

Wednesday, 06 January 2016 13:36
Uluni dhe rehatohuni!

Gjërat e papritura që të ndodhin kur bëhesh 30 vjeç

Tuesday, 05 January 2016 18:24
Kur ne jemi fëmijë mezi presim të rritemi  dhe të marrim vendimet  tona, por sapo afrohemi të kapim të 30-tat…

Histori të padëgjuara: Çfarë heqin njerëzit për të bërë seks

Tuesday, 05 January 2016 16:50
Të gjithë e kemi provuar njëherë.

5 këshillat që do na ndihmojnë për të krijuar lidhjen e rradhës

Monday, 04 January 2016 18:41
  Të krijosh lidhje me dikë ashtu si do dëshironim, nuk është e lehtë.

Nesër fillon: Përgatituni për ditë plot argëtim në “Fun Day” me Fatmën!

Sunday, 03 January 2016 15:00
Në IN Tv këtë javë fillojnë surprizat dhe dhuratat që televizioni më i ri shqiptar ka bërë gati për ndjekësit…

“I vetëm në shtëpi” pas 25 vitesh

Thursday, 31 December 2015 14:59
Kjo është një video shokuese e cila tregon sesi vazhdon historia e djaloshit të vogël të filmit “Home alone”. 

Si të kemi një mëngjes të mirë

Friday, 01 January 2016 17:04
Në mëngjes të gjithëve na ndodh të jemi të çrregullt, të përgjumur dhe jo me humor të mirë. Përpara kemi…

Ushqimet e rrezikshme që shkaktojnë alergji

Friday, 01 January 2016 17:15
Reaksionet e alergjive mund të fillojnë me simptoma të lehta në pjesë të ndryshme të trupit tonë, por disa ushqime…

5 Histori të puthjes së Vitit të Ri që shkuan si mos më keq

Saturday, 02 January 2016 19:59
Thonë se është bukur të nisësh Vitin e Ri me një puthje. E keni parasysh vetë, nga ato puthjet spontane…

Si do të ngjante Lumi B si personazh vizatimor?

Saturday, 02 January 2016 18:18
Këtë pyetje mund ta bëjmë për këdo, përfshirë veten tonë, dhe përsëri do të ishte e lezetshme të shikonim rezultatin.…

Top 10 filmat që po presim me padurim këtë vit!

Saturday, 02 January 2016 17:29
Verën që lamë pas e parashikuam mjaft mirë se cilët do ishin filmat që do kryesonin për këtë vit duke…