Moti nuk premton shumë sot, por hidhini një sy horoskopit, ka surpriza!

Sunday, 11 February 2018 09:46
Kjo e dielë pritet të jetë më shi në të gjithë vendin dhe për një pjesë të mirë të njerëzve,…

Kjo nuk ishte dëgjuar që të paguhesh për të përkëdhelur macet

Saturday, 10 February 2018 16:56
Punët që janë menduar dikur të pamundura për t’u realizuara me një pagesë të konsiderueshme, tashmë po bëhen realitet. Fillimisht,…

Harrojeni emoji-it, Garfield këshillon mënyrë 'old-fashion' për të shprehur dashurinë [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 15:58
Letrat e dashuris tashmë janë një art i harruar që për një kohë të gjatë është zëvendësuar tekstet e mediave…

Brenda shtëpive të VIP-ave, luksoze dhe tepër moderne [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 14:43
Moderne dhe tepër luksoze, shikoni si janë shtëpitë brenda të VIP-ve

E pa besueshme por e vërtet, kështu do jetë jeta jonë 50-100 vite më vonë [VIDEO]

Saturday, 10 February 2018 11:52
1- Njeriu robot Shkenca ka paralajmëruar se së shpejti një tru njerëzor mund të jetë i lidhur me një kompjuter…

Mësoni parashikimin e yjeve për sot

Saturday, 10 February 2018 09:27
Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni…

Vajza, vëmendje! Këto janë shenjat që tregojnë se partneri juaj nuk ju do më

Friday, 09 February 2018 23:36
Sipas Steve Harvey, autori i veprës ‘Sillu si një femër, mendo si një burrë’ dashuria për një njeri shprehet në…

Horoskopi erotik / Ndoshta nuk i dinit, zbuloni kush janë shenjat më epshore në seks

Friday, 09 February 2018 23:27
1- Dashi GRUAJA Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë…

Seksi oral? Kini parasysh këto gjëra

Friday, 09 February 2018 21:53
5 të vërtetat që duhet ti dini rreth seksit oral!

Psikopat emocional? Mos u ngatërroni me këto 3 shenja të horoskopit, janë...

Friday, 09 February 2018 21:30
Të qenit psikopat, ka disa kategorizime. Në fakt psikopatët emocional, janë edhe më të rrezikshmit. Këta persona mund t’ju shkatërrojnë…

Mjekët listojnë arsyet, ja përse duhet të flini zhveshur

Friday, 09 February 2018 21:27
Sipas mjekëve, fjetja pa rroba bën që trupi ta ketë më në kontroll tempëraturën e tij, por jo vetëm...

Ja cilët meshkuj preferojnë gjoksin e madh dhe cilët gjoksin më të vogël

Friday, 09 February 2018 21:26
Psikologët Viren Sëami dhe Martin J. Tovee, kanë bërë dy eksperimente për të zbuluar se në ç’mënyrë statusi ekonomik i…