Mos e besoni po deshët! Alkooli iu shkakton më shumë probleme se marijuana, ja çfarë thonë studiuesit

Tuesday, 13 February 2018 15:27
Së fundmi është bërë një studim shumë interesant mes konsumit të alkoolit dhe marjuanës. Ajo që i ka habitur të…

Femrat me zemrën e thyer nga dashuria kanë 6 sekrete. Do habiteni!

Tuesday, 13 February 2018 12:39
Në dashuri ka edhe zhgënjime, që nuk i shmang dot.

Shën Valentini po afron, njihuni me detajet dhe historikun e kësaj feste

Tuesday, 13 February 2018 07:49
Shën Valentini festohet çdo vit në datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes…

Vajza mos u bëni budallaçka! Këto janë 5 gabimet fatale që meshkujt nuk i durojnë dhe nuk i falin dot

Monday, 12 February 2018 23:48
Nëse nuk do që një mashkull mezi të presë “të arratiset” sa më larg nga ty pasi ja ke bërë…

Nëse doni që lidhja juaj të zgjasë atëherë bëni SEKS dhe...

Monday, 12 February 2018 22:53
Ka vetëm një mënyrë në të cilën qent dhe delet bëjnë seks. Kjo mënyrë qëndron për elefantët, majmunët dhe kafshët…

Dikur media më e përdorur por sot Facebook është media e të moshuarve

Monday, 12 February 2018 15:28
Facebook, për vite me radhë u konsiderua media më e përdorur mirëpo të dhënat kanë ndryshuar në ditët e sotme,…

Horoskopi javor sipas Oscar Cainer (12-18 shkurt). Kjo shenjë do ketë një romancë të re!

Monday, 12 February 2018 11:43
Sipas astrologut të njohur ndërkombtarisht Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë.

Doni që shefat t’ju marrin me sy të mirë? Ja si cilat janë pikat ku duhet të tregoni kujdes...

Monday, 12 February 2018 08:00
Nuk ka rëndësi se çfarë pune bën dhe në ç’kompani punon, inxhinieri, mjekësi, media, edukim, dizajn, etj. Marrëdhëniet epror –…

Tetë fakte interesante për kafshët që ndoshta nuk i dini...

Monday, 12 February 2018 07:46
Sa më shumë mësojmë për kafshët, aq më shumë kuptojmë që janë plot befasi. Tani e dimë që kafshët janë…

Ishit mësuar keq deri tani! Instagrami sjell risinë që do ju mërzisë dhe do ju gëzojë njëkohësisht

Sunday, 11 February 2018 22:17
Në 2018 mund të themi se mbi 90% prej nesh kemi në telefonin tonë aplikacionin, “Instagram”.

Ja 5 shenjat e horoskopit që cilësohen si ‘të pagjumët’

Sunday, 11 February 2018 18:53
Sa gjumashë njihni? Me siguri nuk i numëroni dot. Po vetë, ku përfshiheni? E doni gjumin apo preferoni të shijoni…