Çfarë dreqin është dashuria?

Wednesday, 14 February 2018 23:37
Isha duke biseduar me nje shoqe që është beqare, e jo si une, që tashmë e kam nje penis sapiens,…

Çiftet që diskutojnë janë më lumtur. Ja disa këshilla të vlefshme

Wednesday, 14 February 2018 18:46
Nuk është një mesazh që mund të gjendet në letrat e Shën Valentinit, por kërkimet kanë zbuluar se çiftet që…

IN BLOG - Nuk te fton njeri në takim sot. Rroftë bota virtuale!

Wednesday, 14 February 2018 14:03
Nga ANISA BEGA   Sa më shumë kalon koha, aq më shumë njerëzit po bëhen robotikë.

5 shenjat që tregojnë se ai do t’ju propozojë për martesë. Bëhuni gati femra!

Wednesday, 14 February 2018 11:46
Kur krijon një lidhje, asnjë nuk e di si do shkojë në të ardhmen.

Sa të rrezikshëm! Shihni renditjen për secilën shenjë horoskopi. Zbulojini tani!

Tuesday, 13 February 2018 23:44
Ka nga ata persona të cilët kaë një fytyrë ëngjëllore, por pas së cilës fshehin një karakter te keq e…

Vajza, mos gaboni më! Ja 3 sekretet që duhet të dini para se të lyeni flokët me ngjyrat e guximshme

Tuesday, 13 February 2018 23:32
Është e pashmangme të mos ktheni kokën pas sa herë që shihni ngjyra kaq të guximshme në rrugët e qytetit…

Janë për t’u pasur zili! Zbuloni cili është çifti perfekt i HOROSKOPIT

Tuesday, 13 February 2018 23:21
Horoskopi tregon shumë për karakterin tuaj dhe jetën në çift.

Seksi bën partnerin t’iu tradhtojë?

Tuesday, 13 February 2018 21:10
Të pasurit marrëdhënie seksuale në një lidhje bën partnerin tuaj jo besnik.

5 gjërat e çuditshme që i çojnë meshkujt në ''qellin e shtatë''! Vajza jeni gati ti zbuloni?

Tuesday, 13 February 2018 20:17
Çfarë e eksiton një mashkull, cilat veprime? Ndonjëherë janë edhe të paparashikueshme, por veprimet më të përshtatshme për ta çuar…

A e dini cilat janë 15 sportet më të preferuara në botë?

Tuesday, 13 February 2018 19:16
Studime të shumta janë bërë nga ekspertë dhe gazetarë sportivë për të përcaktuar se cilat janë sportet më të preferuara…

Kur yjet e serialeve televizive nuk e durojnë fare njeri-tjetrin

Tuesday, 13 February 2018 19:06
Aktoret e serialit “Sex and the City” Sarah Jessica Parker dhe Kim Cattrall u përplasën publikisht këtë javë. Aktorja, e…