5 shenjat të cilat tregojnë se po plakeni

Friday, 16 February 2018 11:53
Mosha thuhet se është thjesht një numër, sepse rëndësi ka si ndihesh në shpirt.

Foshnja rekord në Brazil, peshon 6 kg [FOTO]

Friday, 16 February 2018 09:36
Një foshnje aspak e zakontë ka çuditur infermierët në Brazil. Këtë shtator bebja që peshon 6 kg e është 54…

Djema do të habiteni nga ky studim! Femra juaj ju tradhton sepse...

Friday, 16 February 2018 07:42
Njerëzit tradhtojnë! Nëse ende nuk e keni pranuar këtë fakt, bëni mirë ta pranoni. Tradhtia ndodh, dhe për arsye që…

Njihuni me 4 shenjat më pasionante dhe romantike të horoskopit

Thursday, 15 February 2018 23:53
Nëse jeni një prej atyre njerëzve që e kanë nisur ditën duke dëgjuar detajet më romantike të një nate më…

Shihni porno, s’ka problem! Por nga këto 3 lloje të pornografisë, vetëm një është e shëndetshme për t’u parë

Thursday, 15 February 2018 23:43
Përdorimi i materialeve pornografike konsiderohet nga ekspertët një formë e shprehjes absolutisht normale seksuale, por vetëm në disa raste vlerësohet…

Luftoni për të! Ja çfarë e bën çdo shenjë të horoskopit TË LUMTUR!

Thursday, 15 February 2018 23:28
Shumë shkencëtarë dhe ekspertë kanë kushtuar jetën e tyre duke iu përgjigjur një pyetjeje të vetme – cila është kuptimi…

Nëse dëshironi të humbisni peshë, mos i bëni këto gabime në mëngjes

Thursday, 15 February 2018 22:06
Dëshironi të dobësoheni, por nuk dini si? Janë pikërisht veprimet e para të ditës, vendimtare për të arritur një nivel…

Joga tërësisht nudo? Ju ndihmon në jetën tuaj seksuale [FOTO+18]

Thursday, 15 February 2018 21:43
Praktikimi i jogës nudo përmirëson edhe marrëdhëniet dhe jetën e tyre seksuale. Mësuesja Rosie Rees, 30 vjeçe, nga Perth i…

Nuk ju ecin fare takimet me dikë që pëlqeni? Bëni këto 6 gjëra si amerikanët!

Thursday, 15 February 2018 12:09
Ju që jeni zhgënjyer shpesh nga takimet e dështuara me dikë që pëlqeni, keni mundësinë të bëni disa gjëra që…

Shën Valentinin e festuat por ndoshta nuk i keni dëgjuar këto 14 fakte interesante...

Thursday, 15 February 2018 08:27
Që të dashuruarit të duhen gjithë jetën, nuk mjafton vetëm “Dita e të Dashuruarve”. Janë disa elemente që të bëjnë…

Turp të kenë! Zbuloni kush janë 5 shenjat e horoskopit më të vështira për t’u dashuruar

Wednesday, 14 February 2018 23:51
Sa herë keni dëgjuar për ‘dashurinë me shikim të parë’? Për disa mbetet ende mit, të tjerë thonë se e…

Do të habiteni! Shihni çfarë tregojnë 3 shifrat e fundit të numrit tuaj të telefonit [FOTO]

Wednesday, 14 February 2018 23:51
Një lojë e re po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po e provojnë. Bëhet fjalë për një lojë personaliteti…