Bëni kujdes, rrezet e telefonave shkaktojnë një sëmundje të tmerrshme

Sunday, 18 February 2018 11:45
Një studim i bërë kohët e fundit nga Instituti Kombëtarë Shëndetësor në Britani, na paralajmëron të bëjmë shumë kujdes nga…

Horoskopi ditor, surpriza dhe ''ekonomi'' e mirë për këto shenja, hidhini një sy

Sunday, 18 February 2018 09:19
Dashi- Marrëdhënia në çift do jetë edhe më e ngrohtë gjatë kësaj dite. Do flisni lirshëm për gjithçka që iu…

Turp të keni! Këto janë 4 gënjeshtrat më të shpeshta të femrave në internet

Saturday, 17 February 2018 23:47
Rrjetet sociale janë kaq të përhapura sa rrallë mund të gjesh njerëz që nuk kanë të paktën një profil. Meqënëse…

Çuna, boll se s’ka lezet! Mos i bëni më këto 12 gabime në Instagram

Saturday, 17 February 2018 23:27
Asnjë vajze nuk i pëlqen këto 12 gabime që bëni ju! Instagrami është padiskutim rrjeti social më i përdorur dhe…

Para se të flini, mësoni çfarë ka rezervuar HOROSKOPI për ju në këtë ditë të fundit të javës!

Saturday, 17 February 2018 23:11
Një javë e lodhshme po largohet dhe lexoni çfarë shkruhet në yje për ju për këtë të dielë. Ky është…

Këto janë aktoret më të ndjekura dhe më me ndikim në shoqëri [FOTO/VIDEO]

Saturday, 17 February 2018 14:40
Kompania hulumtuese e medias sociale SOMERA ka publikuar së fundmi rezultatet e një hulumtimit që kreu përgjatë 15janarit-15 shkurti, për…

10 trendet që e modës për vitin 2018 [VIDEO]

Saturday, 17 February 2018 14:07
Moda në botën e sotme nuk ka menduar vetëm për të famshëm e Hollivudit por për të gjithë. Siç e…

6 këshilla se si të visheni bukur kur masat e rrobave i keni XL dhe XXL [FOTO]

Saturday, 17 February 2018 12:35
Nëse jeni duke u ankuar për madhësinë e linjave të trupit tuaj dhe dëshironi të jeni elegant, kjo është e…

Të fiksuar pas pastërtisë? Atëherë vuani nga çrregullimi psikologjik

Saturday, 17 February 2018 12:12
Ato që nuk lodhen kur vjen puna tek pastrimin, madje nuk relaksohen dot nëse nuk ndjenë erë detergjentesh në shtëpi…

Njihuni me 6 shenjat e horoskopit që janë bekuar me shprehjen: ‘‘BOSS lind, nuk bëhesh’’

Friday, 16 February 2018 23:54
Fjala “bos” është si një thikë me dy presa. Në situata të caktuara mund të marrë ngjyrime pozitive, ashtu si…

Paçi një fundjavë të bukur, por më parë mësoni çfarë ka rezervuar horoskopi për ju!

Friday, 16 February 2018 22:24
Dashi Edhe pse Dielli që është vendosur në një sektor shpirtëror në kartelën tuaj, mund t’ju inkurajojë që të mbyllni…