Keni probleme me rënien e flokëve? Ja cilat janë ushqimet që e luftojnë këtë fenomen

Monday, 05 February 2018 21:30
Nëse konsumoni ushqimet e mëposhtme, ka shumë mundësi që flokët të qëndrojnë në vendin e vet.

Njerëzit që shajnë dhe përdorin fjalë vulgare nuk janë budallenj! Përkundrazi, ja si vlerësohen ata...

Monday, 05 February 2018 21:07
Shumica e njerëzve besojnë në hipotezën e “fjalorit të varfër”, konstatimit që njerëzit të cilët shajnë shumë e bëjnë këtë…

Ford prezanton modelin ‘F-150 Platinum’ për vitin 2018[FOTO/VIDEO]

Monday, 05 February 2018 13:01
Në thelbin e saj kamionçina Ford F-150 Platinum karakterizohet nga një trupi i fortë çeliku i mbështetur mbi një shkallë…

Horoskopi javor sipas Oscar Cainer (5- 11 shkurt). Kjo shenjë do ndryshojë vendin ku jeton!

Monday, 05 February 2018 11:47
Sipas astrologut të njohur ndërkombtarisht Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë.

Të zgjuar, seksi apo gazmorë? Zbuloni aftësitë tuaja më të mira sipas shenjës së horoskopit

Sunday, 04 February 2018 22:25
Dikush është i zgjuar, dikush është dëgjues i mirë, një tjetër është gati i përsosur etj,. çdo shenjë ka karakteristikat…

Asteroidi ‘vdekjeprurës’ i afrohet Tokës, mbrëmjen e…

Sunday, 04 February 2018 18:24
Një asterorid i cilësuar i rrezikshëm pritet që mbrëmjen e 4 shkurtit t’i afrohet planetit tonë. Trupi qiellor ka një…

Të dashuruar pas 'Nutellës'? Për të provuar shijen e saj të vërtet duhet të shkoni në Gjermani [FOTO]

Sunday, 04 February 2018 16:40
Komisioni Evropian ka konfirmuar se disa kompani shumëkombëshe kanë filluar procesin e barazimit të cilësisë së produkteve të tyre, në…

Sëmundjet mendore nuk kursejnë as të famshmit. Këta VIP-a rrezikuan dhe jetën [FOTO]

Sunday, 04 February 2018 15:22
Shumë fushata janë marrë me normalizimin dhe kurimin e shëndetit mendorë. Por kur një person publik flet hapur me fansat…

Skandal! Kërkohet që vajzat seksi të largohen nga Formula 1. Të gjithë kundër vendimit [FOTO]

Sunday, 04 February 2018 14:27
Vendimi i Liberty Media për të hequr vajzat bukuroshe që shoqëronin pilotët para garës se Formula 1 apo edhe në…

Barazi gjinore?! Tashmë ju ka ardhur radha meshkujve të ngrihen për të drejtat e tyre [FOTO]

Sunday, 04 February 2018 13:16
Femrat kanë kërkuar gjithmonë barazi gjinore, dhe sot kanë më shumë se kaq! Fotografi 31 vjeçar Eli Rezkallah risjell dhe…

'Mëshirë', kënga që po prek të gjithë. Refugjatja shtatzënë që lind mes dy deteve [VIDEO]

Sunday, 04 February 2018 12:35
"Mercy" kjo është kënga që Franca pritet të prezantohet në këtë edicion të Eurovision 2018. Një këngë që pavarësisht se…