Këto janë aktoret më të ndjekura dhe më me ndikim në shoqëri [FOTO/VIDEO]

Saturday, 17 February 2018 14:40
Kompania hulumtuese e medias sociale SOMERA ka publikuar së fundmi rezultatet e një hulumtimit që kreu përgjatë 15janarit-15 shkurti, për…

10 trendet që e modës për vitin 2018 [VIDEO]

Saturday, 17 February 2018 14:07
Moda në botën e sotme nuk ka menduar vetëm për të famshëm e Hollivudit por për të gjithë. Siç e…

6 këshilla se si të visheni bukur kur masat e rrobave i keni XL dhe XXL [FOTO]

Saturday, 17 February 2018 12:35
Nëse jeni duke u ankuar për madhësinë e linjave të trupit tuaj dhe dëshironi të jeni elegant, kjo është e…

Të fiksuar pas pastërtisë? Atëherë vuani nga çrregullimi psikologjik

Saturday, 17 February 2018 12:12
Ato që nuk lodhen kur vjen puna tek pastrimin, madje nuk relaksohen dot nëse nuk ndjenë erë detergjentesh në shtëpi…

Njihuni me 6 shenjat e horoskopit që janë bekuar me shprehjen: ‘‘BOSS lind, nuk bëhesh’’

Friday, 16 February 2018 23:54
Fjala “bos” është si një thikë me dy presa. Në situata të caktuara mund të marrë ngjyrime pozitive, ashtu si…

Paçi një fundjavë të bukur, por më parë mësoni çfarë ka rezervuar horoskopi për ju!

Friday, 16 February 2018 22:24
Dashi Edhe pse Dielli që është vendosur në një sektor shpirtëror në kartelën tuaj, mund t’ju inkurajojë që të mbyllni…

5 shenjat të cilat tregojnë se po plakeni

Friday, 16 February 2018 11:53
Mosha thuhet se është thjesht një numër, sepse rëndësi ka si ndihesh në shpirt.

Foshnja rekord në Brazil, peshon 6 kg [FOTO]

Friday, 16 February 2018 09:36
Një foshnje aspak e zakontë ka çuditur infermierët në Brazil. Këtë shtator bebja që peshon 6 kg e është 54…

Djema do të habiteni nga ky studim! Femra juaj ju tradhton sepse...

Friday, 16 February 2018 07:42
Njerëzit tradhtojnë! Nëse ende nuk e keni pranuar këtë fakt, bëni mirë ta pranoni. Tradhtia ndodh, dhe për arsye që…

Njihuni me 4 shenjat më pasionante dhe romantike të horoskopit

Thursday, 15 February 2018 23:53
Nëse jeni një prej atyre njerëzve që e kanë nisur ditën duke dëgjuar detajet më romantike të një nate më…

Shihni porno, s’ka problem! Por nga këto 3 lloje të pornografisë, vetëm një është e shëndetshme për t’u parë

Thursday, 15 February 2018 23:43
Përdorimi i materialeve pornografike konsiderohet nga ekspertët një formë e shprehjes absolutisht normale seksuale, por vetëm në disa raste vlerësohet…