105.7 ON TV

A jane kenget me te luajtura ne radio te njejtat me ato ne televizion? Ne mendojme qe jo, prandaj cod…

2 BROKE GIRLS

Kjo është Maks. Ajo është një kamariere. Kjo është Caroline. Ajo nuk është një kamariere! E vetmja gjë që kanë…

BALKAN TRIP

Nje udhetim ne ballkan permes hiteve me te mira te ketij gadishulli muzika e te cilit eshte sa e ndryshme…

BATES MOTEL

Çfarë e shtynë një familje të ndryshojë shtëpi? Dëshira për të krijuar një të ardhme më të mirë apo nevoja…

Blacklist

Krimineli më i kërkuar në botë, sapo është dorëzuar. Ai do të formojë një ortakëri të çuditshme. Çfarë ndodh kur…

BLENDER

Nese ke nje blender ne shtepi atehere ja di mire vlerat ushqyese. Ndersa ne, dime mire se cilat jane hitet…

BLUE BLOODS

Të lindur në New York. Të betuar për mbrojtjen e tij. Drejtësia rrjedh në gjakun e një familjeje. Rrugët janë…

BRUSKO

Çfarë ndodh kur zbulon se dashuria e jetës tënde, nuk është ajo çfarë mendoje? Një natë para martesës, Melina bënë…

CineFun

Çdo ditë 21:30 mos lini asnjë takim. Takimi është në IN tv me filmat më të mirë. CineFun - Filma…

CineLove

Çdo ditë 21:30 mos lini asnjë takim. Takimi është në IN tv me filmat më të mirë. CineLove - Filma…

CineMania

Mos lini asnjë takim. Takimi është në IN tv me filmat më të mirë. CineMania - Aksion, thriller, dramë, komedi…

COOL IN UK

Koha për caj? Jo, por është sigurisht koha për kënget më të mira në Britani. Kush janë këngët e reja…

DANCE

Ritmet me te mira dance, ato te cilat dinte te bejne te kercesh jane pjese e kesaj playliste 2 oreshe…

Devious Maids (Shërbyese të Djallëzuara)

Gjithçka do të bëhët shumë pis! Asnjëherë nuk e keni parë jetën e njrëzve të pasur, nga sytë e atyre…

Dirt

Çdo natë, pas dyreve të mbyllura, ana e errët e famës, del për tu argëtuar. Ti nuk je i ftuar,…

DREAM LAB

Nje playliste e cila ju shoqeron cdo nate drejt laboratorit te endrrave ne menyren me te kendshme. Nese ju del…

ELECTROPOP

Nje playliste e cila cdo jave sjell projektet me te bukura muzikore te rrymes electropop. Kenge jo vetem te vecanta…

FRESH

 Hitet me te reja mblidhen ne nje playliste te fresket dhe qe te shijon shume. 

FUN DAY

Me Fatmën, çdo ditë është FUNDAY.Çdo ditë ajo do t’ju bëjë shoqëri për 2 orë të plota, duke ofruar muzikën…

GEEK ROOM

Geek Room është emisioni i vetëm i kushtuar teknologjisë në televizionet shqiptare. Gjithçka e lidhur me teknologjinë, lojrat, smartphone-et dhe…

GOSSIP GIRL

Mirë se erdhët në zonën më të pasur të new York, këndi i lojrave i gjithë miqve të mij. A…

HOT IN US

10 këngët më të mira në Amerikë, një klasifikim që dominon botën. Nëse Amerika i pëlqen, ne i pëlqejmë gjithashtu!

iCARLY

Carly i ka të gjitha. Një apartament të madh që e ndan me të villain. Një komshi që është tërësisht…

IN AXHENDA

Jeta sociale e një personi është shumë e rëndësishme dhe ajo mund të hap cdo derë në jetën e përditshme.…

IN Documentaries

Dokumentarë nga më të suksesshmit e më të larmishmit do të jenë pjesë e pandarë e ekranit të IN Tv.…

IN STYLE

IN Style do të vijë cdo javë me Sarën plot surpriza! Ku do zbulohen shumë detaje mbi stilin, make up,…

KOLAUDIM

Nëse Parlamenti të duket komedi dhe je tip që ironizon problemet e përditshme, atëherë ti je një kolaudues perfekt! Një…

Kripe dhe Piper

Alfio Kripa dhe Indrit Piperi që do të vijnë çdo ditë, nga e hëna në të premte në orën 18:00.…

Kurioz

KURIOZ është një emision që do t’ju përmbushi kuriozitetin. E keni vrarë ndonjë herë mëndjen se çfarë kanë gjetur shkencëtarët…

LIKE Shqip

Hitet me te reja por edhe ato me te degjuarat e sezonit vijne cdo dite ne nje playliste e gjitha…
Page 1 of 2