DAFNE

Pershendetje kujtdo qe e merr mundimin te futet e te lexoje profilet ne kete cep te humbur te web-it.Une quhem…

ALFIO

Kur familja ime emigroi në Itali, prindërit u detyruan të bënin shumë punë që të mbanin mua dhe metrën time.…

INDRITI

Pasioni për kuzhinën ka nisur që kur kam qënë i vogël. Mbaj mend që më pëlqente çdo gjë që kishte…

MARSELI

Marsel Ilir Rupi, me pseudonimin KOLAUDUESI, eshte arratisur nga materniteti i qytetit te Durresit me 14 Shtator 1990 pa flete…

ERMALI

Pse e dua "IN"? Sepse pas një rrugëtimi 10 vjeçar mediatik i jap jetë ende projekteve që dua. Në "IN"…

MATEO

Mateo Çela ose sic njihet ne qarqet e krimit dhe narkotrafikut Xheneriku, eshte nje ish mafioz i cili ka qene…

FATMA

Une jam Fatma, po po Fatma qe vesh converse ne cdo emission dhe nuk i do takat. Fatma me mbiemrin…

SARA

Arrin nje pike Ku gjithcka merr kuptim. Gabimet dhe arritjet e tua te bejne personin Qe ti je ne kto…

JONKA

Nuk e di kur ka qene saktesisht fillimi por di te them qe deshira per tu shprehur ka qene gjithmone…

ILIR

Radio ka qene lodra ime e preferuar qe nga momenti qe vetedija ime eshte aktive. Por jo vetem kaq, ninulla…