A rrezikon të mbyllet në shtator Universiteti i Tiranës? Ministrja Nikolla përgjigjet kështu

Monday, 19 February 2018 22:24
Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla ka folur rreth problematikave shumë të diskutuara të ditëve të fundit atë të Universitetit të…

''Mami me babin më çonin te të moshuarit që të kryeja seks me 25 euro'', dëshmia e dhimbshme e 10-vjeçares do iu prekë...

Monday, 19 February 2018 21:28
Padyshim është një ndër ngjarjet më të dhimbshme dhe më prekëse për të gjithë në. ''Mami me babin më çonin…

Do të qeshni me lot! Drini Zeqon se lë rehat lemza “live” gjatë edicionit të lajmeve, mos e humbisni [VIDEO]

Monday, 19 February 2018 20:22
Drini Zeqo është një ndër figurat më të njohura publike të televizionit shqiptar. Moderatori i njohur jep lajmet në Klan…

Merrni masat! Këto zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike gjatë javës!

Monday, 19 February 2018 19:50
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, njofton se për shkak të punimeve të planifikuara në datat 19-23 shkurt, në nstacionin…

Manastirliu: Lehtësohet procedura për KEMP-in, kërkohen vetëm 2 dokumente [FOTO]

Monday, 19 February 2018 19:30
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe Zv/Kryeministrja Senida Mesi zhvilluan një takim me strukturat e shëndetësisë dhe…

President i përbashkët, Patozi: Shpikja e Ramës ma shpif, por jo për arsyen idiote të Bashës

Monday, 19 February 2018 18:01
Në një postim në rrjetin social facebook, ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi ka komentuar deklaratën e kryeministrit Rama për një…

Fruthi përhapet frikshëm në Europë, OBSH thirrje për vaksinim

Monday, 19 February 2018 17:25
Gjatë vitit 2017 sëmundja e fruthit është përhapur frikshëm në Evropë duke prekur më së shumti 3 shtete evropiane Rumaninë,…

Lavrov: BE praktika dashakeqëse në Ballkan

Monday, 19 February 2018 17:11
‘Bashkimi Europian u kërkon shteteve të Ballkanit të zgjedhin mes Perëndimit dhe Rusisë, praktika të tilla nuk janë aspak produktive,…

Grataçela më e lartë në botë do të ndërtohet në Tokio

Monday, 19 February 2018 16:48
Arkitektët japonezë po planifikojnë ndërtimin e grataçelës më të lartë në botë. Ajo do të ndërtohet tërësisht me material druri…

Shpërthen Lulzim Basha. 'Rama nazist, po le shqiptarët pa bukë që ti largojë nga vendi'

Monday, 19 February 2018 16:47
Përjashtimi i qytetarëve nga skema e ndihmës ekonomike ishte në fokus të punës së grupit kuvendor demokrat. Menjëherë pas mbledhjes…

Monedha europiane s’po ngre “kokën”

Monday, 19 February 2018 16:34
Që nga gushti i një viti më parë që euro ra për faktin se hynin shumë emigrantë në vend dhe…

Shqiptarët kanë më shumë gjasa të vdesin nga sëmundjet kardiovaskulare

Monday, 19 February 2018 16:25
Të dhënat më të fundit të Our World in Data, kanë renditur shkaqet e vdekjeve nga sëmundjet, ku një shqiptar…