Reportazh në Yahoo Travel: Turp mos të vizitoni Shqipërinë!

Wednesday, 13 January 2016 13:11
Këshillë shumë e spikatur e Yahoo Travel për këtë fillim vit është ajo, që Shqipëria nuk duhet të lihet pa…

ISIS "kërkon Shqiptarë": Alarmohen italianët

Wednesday, 13 January 2016 12:57
Qytetarë nga Ballkani janë në fokus të rekrutimeve nga ISIS. Alarmi vjen nga fqinji ynë Italia, e cila thotë se…

Kërcënim ndaj minorenes! E detyrojnë të vjedhë në shtëpi. Ja ngjarja…

Wednesday, 13 January 2016 10:50
Katër të mitur tre djem dhe një vajzë përmes disa formave banale kërcënuese kanë detyruar një 13 - vjeçare të…

Shehi në 3JAT: Nuk duam më gra burra

Wednesday, 13 January 2016 10:35
Një rrëfim ndryshe nga politikani më popullor Dashamir Shehi në emisionin 3JAT në IN TV. Shehi rrëfeu angazhimin politik, por…

Shpendët ujorë - Nisën invetarizimi!

Wednesday, 13 January 2016 10:11
Gjuetia e paligjshme ka prekur dhe shpendët ujorë. Në zona të ndryshme bregdetare, liqenore dhe lagunore të vendit tonë strehohen…

Fjalimi i fundit në Kongres, Obama: Ja pengu im në 7-vite qeverisje

Wednesday, 13 January 2016 07:39
Presidenti amerikan, Barack Obama, iu drejtua për herë të fundit Kongresit amerikan me një fjalim ku pasqyrohej gjendja e vendit.…

Ja cili është plani i Zvicrës për të dëmtuar Kombëtaren para Euro 2016

Wednesday, 13 January 2016 07:33
Mesa duket zvicerianët po bëjnë një strategji për të dëmtuar Kombëtaren shqiptare para Euro 2016. Përveç Taulant Xhakës, Naser Alijit…

Si e trajton një nuse në Indi vjehrrën

Wednesday, 13 January 2016 07:28
Në Uttar Pradesh të Indisë, një grua e ka sulmuar vjehrrën në gjumë me tentimin që ta vrasë. Sangeeta Jain…

Putin: Nuk e kam ditur se Merkel ka frikë nga qentë

Wednesday, 13 January 2016 07:26
Pas vitesh thashethemesh sipas të cilave lideri rus Vladimir Putin e ka prezantuar kancelaren gjermane Angela Merkel me qenin e…

Edhe qentë japin provim! Ata që ngelin “largohen” nga puna.

Tuesday, 12 January 2016 15:16
Qentë, të cilët nuk kanë kaluar provat e shkollës së trajnimit dhe nuk janë të përshtatshëm për funksione si qen…

Përplaset një autoveturë me urbanin!

Tuesday, 12 January 2016 14:30
Përplaset një automiet me autobusin e Tiranës së Re në sheshin Nënë Tereza. Faji rezulton i mercedezit, i cili po…

Sazan Guri i ftuar në 3JAT – Rrëfim privat!

Tuesday, 12 January 2016 13:23
Në një intervistë pothuajse personale, Sazan Guri ka shpalosur të dhëna shumë interesante dhe të pathëna ndonjëherë në IN Tv,…