PAMJE TË RËNDA/ Tritol makinës në Fier, shoferi mbetet brenda gjatë shpërthimit [VIDEO]

Saturday, 21 April 2018 23:35
Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit.Ngjarja ka ndodhur në lagjen 29 Nëntori, ku…

Çfarë ndodhi me 5 personat që u bllokuan në malin e Tomorrit?

Saturday, 21 April 2018 21:09
Një orë më parë Ministria e Mbrojtjes lajmëroi se 5 persona ishin bllokuar në malin e Tomorrit. Ata po udhëtonin…

POGRADEC/ Gjendet një trup i pajetë në Liqenin e Ohrit

Saturday, 21 April 2018 20:01
Ditën e sotme është gjetur një trup i pajetë në liqenin e Ohrit. Trupi u gjet nga kalimtarët e rastit…

“GULF” dhe mashtrimi prej 5 milionë eurosh, shpallet në kërkim administratori shqiptar, aksioneri tregon çfarë do bëhet me tollonat e shitur

Saturday, 21 April 2018 15:57
Prokuroria e Tiranës ka nisur zyrtarisht hetimet për menaxherët shqiptarë të kompanisë “Gulf”, duke shpallur në kërkim policor menaxherin kryesor,…

Zhduken 15 miliardë dollarë diamante, nën hetim ish-Presidenti

Saturday, 21 April 2018 15:55
Zhdukja e disa diamanteve me vlerë 15 miliardë dollarë, ka bërë që të përfshihet nën hetim ish-Presidenti i vendit. Robert…

Rama-Bashës: I dashur Lulzim, lëri recitimet e turpshme. As unë e as PS. Kurrë!

Saturday, 21 April 2018 15:00
Kryeministri Edi Rama reagon pas deklaratës së kreut të PD-së, Lulzim Basha i cili tha se dënonte sulmet që po…

Topalli: Dje ka qenë e premte e zezë për PD. Tani Luli do jetë i përjetshëm

Saturday, 21 April 2018 14:39
Dikur një nga figurat më të rëndësishme të Partisë Demokratike, sot kritike e drejtuesit të kësaj force Jozefina Topalli reagon…

Lajm i mirë! BERZH i jep Shqipërisë 218 milionë Euro kredi, mësoni për çfarë do të shfrytëzohen

Saturday, 21 April 2018 14:00
Banka Evropiane per Rindërtim dhe Zhvillim duket se është bindur plotësisht per te lëvruar kredinë per Korporatën Elektroenergjitike Shqiptare. Behet…

Nismës për gjelbërimin e Tiranës i bashkohet edhe Bamir Topi. Mbjell pemë në krah të Veliajt

Saturday, 21 April 2018 13:57
Ish Presidenti i Republikës, Bamir Topi iu bashkua aksionit të Bashkisë së Tiranës për gjelbërimin e qytetit. Topi dhe nënkryetari…

Basha: Raporti i DASH konfirmon shqetësimet tona për qeverinë e korruptuar dhe drejtësinë e kapur

Saturday, 21 April 2018 13:50
Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit konfirmon shqetësimet që ka ngritur më herët Partia Demokratike. Kështu ka deklaruar kreu demokrat…

Vasili për raportin e DASH: Amerika po lëshon alarmin se kryeministri po fundos vendin

Saturday, 21 April 2018 13:29
Lëvizja Socialiste për Integrim reagon pas publikimit të raportit të Departamentit Amerikan të Shtetit për Shqipërinë. Kreu i Grupit Paralamentar…

Nis nesër panairi i kafshëve shtëpiake “PET FAIR”. Mos e humbisni! Qeni juaj e meriton një çmim

Saturday, 21 April 2018 12:40
Një aktivitet që nuk duhet humbur mbahet nesër për miqtë e kafshëve shtëpiake. Bashkia Tiranë rikthen panairin “PET FAIR”, pas…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll