Galeria e Arteve

Monday, 27 March 2017 16:13
Ndonëse ka më tepër se dy muaj që është hapur, jemi të sigurt se ka nga ata që ende nuk…

Arduino Day

Monday, 27 March 2017 16:09
Nëse jeni të çmendur pas kompjuterave, atëherë me siguri do t'ju interesojë të dini për Arduino Day. Software-i i famshëm…

Klubi i Librit

Monday, 27 March 2017 15:52
Letërsia është gjithmonë e bukur dhe tërheqëse, sidomos kur i bashkohet kauzave të rëndësishme të shoqërisë. "Çështja e gruas dhe…

Mumja Club

Thursday, 16 March 2017 15:21
"Me sytë mbyllur"… kështu janë pagëzuar një seri eventesh nga DJ Sardi, i cili këtë të shtunë sjell në Mumja…

Kinema Cineplexx

Thursday, 16 March 2017 15:15
Vështirë të mbyllet java pa ndjekur një film në kinema. Nëse dëshironi të shfrytëzoni siç duhet pasditet dhe mbrëmjet tuaja,…

Lollipop Club

Thursday, 16 March 2017 15:12
Një historik i gjatë eventesh me artistë nga më të mirët, qëndron pas Lollipop. Nuk do të jetë ndryshe kjo…

Hugo Bar

Thursday, 16 March 2017 15:07
Që prej verës së kaluar Hugo Bar u kthye në një nga pikat kryesore të argëtimit tonë, dhe fatmirësisht vazhdon…

Arena Club

Tuesday, 14 March 2017 13:22
Pas super fundjavës që na dhuruan Gena dhe Noizy në Arena Club, vështirë të kërkojmë më shumë. Por ja që…

Street Party - Dita e Verës

Tuesday, 14 March 2017 13:06
Vështirë ta mendojmë Ditën e Verës pa një street party. Një traditë e vjetër tashmë e cila për të dytin…

Kinema Millennium

Tuesday, 14 March 2017 12:58
Energjike dhe plot adrenalinë nis java edhe në Kinema Millennium, duke qenë se vazhdojnë të shfaqen dy super filma aksion…

Mumja Club

Tuesday, 14 March 2017 12:52
Pranvera me një lule nuk vjen, por me evente si ato në Mumja Club po. Një festë që nis mbrëmjen…

ZoneClub

Thursday, 09 March 2017 17:00
Prishtina ka qenë dhe vazhdon të mbetet një alternativë ndryshe sa i përket fundjavës. Jemi shumë afër për të mos…