Mumja Club

Tuesday, 12 January 2016 14:42
Na kishte munguar për disa muaj, por ja ku rikthehet sërish. E kemi fjalën për Mumja Club, shtëpinë e dytë…

Muse - Milano

Thursday, 07 January 2016 16:24
Mos planifikoni asgjë për datën 17 maj! E dimë që është ende herët, por jo dhe aq kur bëhet fjalë…

Kinema Cineplexx

Thursday, 07 January 2016 15:42
Ka nisur të shfaqet në sallat e Cineplexx super realizimi i regjisorit Quentin Tarantino, "The Hateful Eight". Një film i…

Matrix Show Club

Thursday, 07 January 2016 15:29
Një super weekend do të jetë edhe ai në Matrix Show Club. Këtë të premte Matrix fton në skenën e…

Fusion

Thursday, 07 January 2016 15:24
Fundjavë interesante dhe të ngrohtë, perfekte për këto ditë dhe netë me shi, rezervon për ju Fusion. Ambjent modern dhe…

The Code

Thursday, 07 January 2016 15:17
Do të vazhdojnë të jenë pjesë e Axhendës tonë eventet në The Code. Një club ky i hershëm në Tiranë,…

Arena Club

Thursday, 07 January 2016 15:01
Shiu dhe i ftohti janë pjesë e janarit, por kjo nuk do të thotë që argëtimi juaj do të stopojë.…

IN AXHENDA (07.01.2016)

Thursday, 07 January 2016 13:17
Nuk dini ku të shkoni këtë fundjavë? Mos u shqetësoni! Ja një përmbledhje e eventeve më IN që pritet të…

Kinema Cineplexx

Tuesday, 05 January 2016 14:45
Nuk do të mungojnë as këtë vit, realizimet e reja në ekranet e Cineplexx. I tillë është edhe "Point Break",…