Mumja Club

Monday, 13 February 2017 16:24
Nga një super fundjavë, tek tjetra. Argëtimi nuk ndalon në Mumja Club, përkundrazi këtë herë do të vijë akoma më…

Arena Club

Monday, 13 February 2017 15:57
Nuk e themi kot që Shqipëria dhe Kosova janë një. Tre janë artistët nga Prishtina që kanë marrë përsipër të…

ZoneClub

Monday, 13 February 2017 15:45
Skishte si t'i mungonte Axhendës tonë, eventi i paparë që do të ndodhë këtë të enjte në ZoneClub. Ambjent perfekt…

Tirana Loves

Monday, 13 February 2017 14:59
Këtë Shën Valentin festojmë ndryshe. Harrojini mbrëmjet e mërzitshme pasi këtë 14 shkurt Tirana do të pushtohet nga 30 artistë…

Mumja Club

Friday, 10 February 2017 11:51
Nëse ka diçka që mezi e presim, ajo është fundjava. Dhe sigurisht një fundjavë pa muzikë të mirë dhe njerëz…

Kinema Cineplexx

Friday, 10 February 2017 11:30
Ka mbërritur më në fund në ekranin e madh të Cineplexx, filmi "Fifty Shades Darker". Një nga dramat erotike më…

Tulla - Culture Center

Friday, 10 February 2017 11:19
Nuk ka vit që ditëlindja e tij të kalojë pa u vënë re. Kjo herë nuk do të jetë ndryshe,…

Lollipop Club

Monday, 06 February 2017 14:07
Çfarë e shtune kjo që na pret në Lollipop. Më tepër se një DJ ai është një pionier i jetës…

Teatri Eksperimental

Monday, 06 February 2017 14:00
"Çfarë Pa Kryeshërbëtorja". Kështu titullohet komedia e cila do të vihet në skenë këtë të shtunë pranë Teatrit Eksperimental "Kujtim…

Arena Club

Monday, 06 February 2017 13:54
Sikundër e premtja e kaluar rezultoi një sukses i paparë, Arena Club ka vendosur të rikthejë edhe këtë javë në…

Kinema Millennium

Monday, 06 February 2017 13:42
Kinema Millennium nuk na le asnjëherë në baltë kur vjen puna për të sjellë në ekranin e madh filmat më…

Mumja Club

Monday, 06 February 2017 13:19
Fundjavë pas fundjave Mumja Club po ngjit në skenën e saj disa nga artistët më të dashur shqiptar. I tillë…