Ultra Europe 2017

Jun 30, 2017

Një event që kurrësesi nuk mund ta injorojmë përgjatë verës është festivali Ultra Europe. Një organizim gjigand i cili përgjatë datave 14, 15 dhe 16 korrik sjell në Split të Kroacisë DJ-të më të suksesshëm të të gjitha kohërave si Tiesto, Armin Van Burren, Carl Cox, Dubfire, Hardwell, DJ Snake, David Guetta, apo më i miri i këtij viti, Martin Garrix. Kujdes IN do të çojë 4 prej jush për t'i shijuar ata live, ndaj stay tuned me programet tona dhe faqen e Facebook për të tjera info!

Ora: 11:00 

Data: 14 - 17 Korrik 

Vendodhja: Split, Kroaci 

www.facebook.com/events/200193873737738