Disa mënyra shik se si të lidhni bukur shallin [VIDEO/FOTO]

Monday, 20 November 2017 18:32
Shalli është i domosdoshëm në këto ditë të ftohta dimri. Përveç një aksesor i domosdoshëm ai është shumë i pëlqyer…

Kur Lori Hoxha e bën para një Kardashian [FOTO]

Monday, 20 November 2017 16:07
Epo tani edhe një Kardashian nuk i bën dot të gjitha, këtë herë Lori është një hap para...

Stili më i mirë për këtë javë në Instagram [FOTO]

Sunday, 19 November 2017 13:32
Është e diel të dashur miq të pasionuar pas modës, e sot do publikojmë një përmbledhje me modën më të…

Modë, i ftohti na vesh me pelushet më trendi [FOTO]

Saturday, 18 November 2017 11:29
Jeni persona që keni shumë ftohtë dhe dëshironi të ndiheni ngrohtë në ditët e ftohta të dimrit. Atëherë zgjidhja për…

Thonjtë, këto janë tendencat më të bukura të momentit. Do ti provonit? [FOTO]

Friday, 17 November 2017 15:15
Kur vjen puna tek ngjyra e buzëve, nuk ka asnjë ngjyrë apo cilësi që ne nuk kemi parë apo provuar.…

E akuzojnë se ka lënë veten pas dore, por këto foto tregojnë të kundërtën [FOTO]

Thursday, 16 November 2017 14:48
Rihanna është gjithmonë nga të famshmet që të surprizon me stilin e saj. Kohet e fundit ajo është akuzuar për…

Sezoni dimëror 2017-2018 vjen me palltot "Teddy Bear" [FOTO]

Wednesday, 15 November 2017 13:54
Modelet e palltove janë të pafundme, çdo sezon ato ndryshojnë, si stilet ashtu dhe ngjyrat. E për këtë sezon dimërorë…

Blogerja e famshme turke ka dy fjalë për INTv Albania [FOTO]

Tuesday, 14 November 2017 17:31
Pas një lajm të fundit të publikuar në INTv për tendencat e fundit të modës duket se ka tërhequr dhe…

Dua Lipa konfirmohet edhe në fushën e modës, bashkëpunon për herë të dytë me Foot Locker [FOTO]

Tuesday, 14 November 2017 15:36
Dua Lipa korr sukses ndërkombëtar jo vetëm në muzikë.

Angelina Jolie sapo solli tendencë këtë çantë 3845 dollarëshe [FOTO]

Tuesday, 14 November 2017 15:18
Pas divorcit, Angelina Jolie i është rikthyer jetës së saj normale.

Modelet e fundeve për stinën vjeshtë/dimër 2017-2018 [FOTO]

Tuesday, 14 November 2017 13:46
Pavarësisht se sa ftohtë mund të jetë, fundet nuk mund të largohen nga gardëroba jonë.Ja cilat janë tendencat më të…

Çanta e rrumbullakët trendi më i ri [FOTO]

Monday, 13 November 2017 13:50
Çantat janë një aksesorë tepër i rëndësishëm për të kompletuar pamjen e një femre. Ashtu si çdo aksesorë tjetër apo…