Këto janë pulovrat që do tiu bëjnë të dukeni IN në këto ditë të ftohta

Sunday, 03 December 2017 14:13
Me futjen e dhjetorit dhe uljen e temperaturat pulovrat janë të vetmet tek të cilat "gjejmë shpëtim". Por përveç se…

Tendenca e fundvitit, besojini të argjendtës [FOTO]

Saturday, 02 December 2017 14:41
Ndonëse na ndajnë shumë pak ditë nga festat e fundvitit është koha të mendoni sesi të visheni për mbrëmjet festive.…

Gigi Hadid shfaqet nudo në kopertinën e revistës franceze ‘Vogue’ [FOTO]

Friday, 01 December 2017 12:16
Fytyra ëngjëllore Gigi Hadid, këtë herë është shfaqur më provokative se kurrë.

Vini re! Këto janë 5 ngjyrat që u shkojnë bruneve [FOTO]

Thursday, 30 November 2017 18:38
Biondet mund të jenë të afta të kapin dritën, por brunet kanë flokët më të parur dhe me shkëlqim. Brunet…

Jennifer Lopez shkëlqen si imazh i ri i ‘Guess’ [FOTO]

Thursday, 30 November 2017 15:57
Edhe pse 48 vjeç, ajo mund të krahasohet pa frikë me një 20 vjeçare.

Modelet e fundit të çizmeve për këtë sezon. Do ti provonit? [FOTO]

Wednesday, 29 November 2017 13:50
Çizmet janë të domosdoshme për stinën e dimrit.Bazuar në sfilatat e fundit të modës dhe këshillat e stilistëve ndërkombëtare InTv…

Balluket, tendeca e 2018 [FOTO]

Tuesday, 28 November 2017 14:23
Balluket janë një nga tendencat e vitit 2018, ato ju ndryshojnë paraqitje madje pa prekur gjatësinë e flokut. Megjithatë Intv…

Veshjet më të mira të Celebrity në Instagram për këtë javë [FOTO]

Saturday, 25 November 2017 10:17
Prestigjiozja e modës 'Fashion Magazine" ka publikuar stilin më të mirë të instagramit për këtë javë që lamë pas. E…

Punoni në zyrë? Këto janë fustanet që do bëjnë të dukeni shik [FOTO]

Thursday, 23 November 2017 18:50
Intv iu sjell një listë me fostanet më trend të momentit që mund ti vishni gjatë sezonit të dimrit.

Të dashuruar me të verdhën? Vjen lajmi i mirë për ju, ajo do mbizotëroj kudo [FOTO]

Wednesday, 22 November 2017 16:10
Ndryshe nga sezonet e tjera dimërore këtë vit e verdha do të mbizotërojë në rrobat tona. Ajo do jetë kudo,…

Modelja seksi i jep lamtumirën ‘Victoria’s Secret’ [FOTO]

Tuesday, 21 November 2017 15:23
Brazilianja është konisderuar për më shumë se një dekadë si njëra nga modelet më të njohura të ‘Victoria’s Secret’.

Po afrojnë festat! Ja disa ide se si mund të visheni [FOTO]

Tuesday, 21 November 2017 14:11
Po afrojnë festat dhe më ketë rriten dhe dilemat së çfarë duhet të veshim? Krishtlindjet, nata e vitit të ri,…