Jemi në ditët e fundit të 2017, mësoni cilat do jenë tendencat që do na shoqërojnë në 2018 [FOTO]

Thursday, 14 December 2017 16:00
Dhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri 2018. E çdo kush i apasionuar pas fashion mendon…

Po ngrini nga i ftohti? Zbuloni xhaketat e nxehta me instalime elektrike! [FOTO]

Thursday, 14 December 2017 12:29
Ju kaloni shumë kohë jashtë në temperatura të ulëta. Do  të jeni të lumtur të zbuloni se xhaketat të nxehta…

Të përballosh të ftohtin pa hequr dorë nga stili [FOTO]

Wednesday, 13 December 2017 12:43
Shumë prej vajzave janë të gatshme të ndjekin stilin e tyre ‘IN’ pse jo duke përballuar edhe të ftohtin. Lajmi…

Këto janë vajzat VIP shqiptare që kanë çizme $10.000 dhe ato që kanë ‘kopjen’ e tyre [VIDEO]

Tuesday, 12 December 2017 20:29
Çizmet me diamante, trend që po vjen edhe në Shqipëri nga vajzat e showbiz-it…

Këto janë trendet më të fundit për festat e fundvitit. A do ti provonit [FOTO]

Monday, 11 December 2017 18:33
Po filloni të përgatitësin për festat e fund vitit por ende nuk e dini se si të suprizoni familjarët miqtë…

Fustani që i shpëtoi jetën fotografes[FOTO]

Monday, 11 December 2017 10:50
Fotografja amatore Laura Donohoe nga Basingstoke Hampshire ka realizuar një fustan martese tepër special. Donohoe 24-vjeç e diplomuar për modë…

2017 viti i vetullave të çmendura [FOTO]

Sunday, 10 December 2017 12:14
Viti 2017 ka patur të veçantat e tij. Dhe mes tyre një nga idetë më të cmendura të eksploruara janë…

6 transformimet ekstreme e flokëve bionde që mbizotëruan në vitin 2017 [FOTO]

Friday, 08 December 2017 18:25
Ky sezon, është i gjitha për biondet. Dhe ndërsa peizazhi i vitit të bukurisë është përcaktuar nga peroksidi i akullt…

Zonjat e politikanëve shqiptarë paskan stiliste të përbashkët, ja cila është ajo...[FOTO]

Thursday, 07 December 2017 13:42
Edhe pse në kundërshti për pikëpamjet politike, zonjat e politikanëve më të rëndësishëm në vend rënkan dakord për shijet duke…

Fashion Awards 2017 bukuroshet që tërhoqen vëmëndjen me veshjen e tyre [FOTO]

Tuesday, 05 December 2017 18:43
Këtë të hënë është mbajtur në Londër Vogue Fashion Awards 2017. Figurat më të famshëm në botën e modës dhe…

Trendet më të bukura të bizhuterive [FOTO]

Monday, 04 December 2017 18:30
Mbajta e bizhuterive si varse, unaza, byzylykë apo vëthë kanë një rol kyçë në krijimin e një elegance. Në festa…