Veshjet intime për ditët e veçanta. Dhurata perfekte për partnerët tuaj [FOTO]

Friday, 22 December 2017 18:21
E vetmja pjesë e veshjes, e cila nuk ndikohet aspak nga ndryshimi i klimës apo i temperaturës, janë të brendshmet.…

Wine lips, dhe trendet për buzë të bukura gjatë 2018-ës [FOTO]

Thursday, 21 December 2017 15:43
Harroni buzët e fryra, mesa duket edhe epokës së operacioneve po u vjen fundi. Wine Lips është trendi i make…

Tendencë, Krishtlindjet blu duken më chic [FOTO]

Thursday, 21 December 2017 11:47
Po mendoni sesi të dukeni më bukur dhe më me shumë klas gjatë festës së Krishtlindjes? Do të mendonit se…

Festë në shtëpi? Ja çfarë mund të vishni [FOTO]

Wednesday, 20 December 2017 18:23
Po mendoni të ftoni miqtë, familjarët për një darkë në shtëpinë tuaj. Ide shumë e mirë, por a e keni…

Si të vishesh si Bella dhe Gigi Hadid [FOTO]

Tuesday, 19 December 2017 17:51
Ndjekia e modës është bërë e rëndesishme ditën e sotme. Megjithatë ka shumë persona që frymëzohen nga personazhhet e tyre…

Nga çadrat për çifte deri tek ato si mushama, këto janë çadrat më të veçanta. Mos i humbisni! [FOTO]

Monday, 18 December 2017 18:36
Me sezonin e dimrit nisin dhe reshjet e shiut dhe pasja e një çadre është tepër e nevojshme. Por çadrat…

14 mënyra se si të veshësh conversa dhe në dimër [FOTO]

Sunday, 17 December 2017 16:24
Shumë prej nesh janë të dashuruar pas conversave mirëpo dimri na i prish pak planet. Megjithatë nëse i vesh me…

Këpucët më të mira të dimrit që nuk duken si këpucë dimri [FOTO]

Sunday, 17 December 2017 15:56
Fillimi zyrtar i dimrit po afrohet (21 dhjetor, për të qenë i saktë), që do të thotë bora, shiu, i…

Thjeshtë, ëmbël dhe bukur; Kështu pozon Gigi Hadid për Krishtlindje [FOTO]

Sunday, 17 December 2017 15:51
E ëmbla Gigi Hadid i ka ëmbëlsuar edhe më shumë  festat e fundvitit me fotot e fundit.

Femrat më të bukura në instagram për këtë javë [FOTO]

Sunday, 17 December 2017 15:40
Është e diel, fundi i javës dhe jemi në ditën që ju sjellim përmbledhjen e vajzave që kanë shkëlqyer këtë…

Modë, veshjet mini për mbrëmjet e fundvitit [FOTO]

Saturday, 16 December 2017 12:54
Veshjet mini dhe me klas, mund të jetë ky slogan për look-un tuaj gjatë mbrëmjeve të fundvitit. Për një mbrëmje…

Erdhi fundjava! Ja disa ide të vlefshme se si mund të kombinoheni [FOTO]

Friday, 15 December 2017 18:29
E kur planifikojmë, gjëja e dytë që  na vjen në mendje është "çfarë do veshim?" Mos u shqetësoni intv.al iu…