Dolce & Gabbana "bëhet" muslimane!

Wednesday, 06 January 2016 13:17
Vetëm pak ditë kanë kaluar nga viti 2016 dhe menjëherë po shohim ndryshime të jashtëzakonshme.

Shumë ftohtë? Përgjigja është pallto mbi pallto!

Tuesday, 05 January 2016 14:04
Temperaturat sa vijnë e ulen, por ka gjithmonë një zgjidhje për të mos pasur ftohtë teksa ecën rrugëve të qytetit.

Jaden Smith vishet përsëri me fund, këtë herë për Louis Vuitton

Monday, 04 January 2016 15:45
Jaden Smith, djali i Will dhe Jada Pinkett Smith, është tashmë imazhi më i ri i Louis Vuitton.

Shëtitja është më e rehatshme kur ecën mbi 1000 dollarë!

Monday, 04 January 2016 14:58
Të ndihesh rehat në ditët e sotme nuk është shaka dhe kushton jo pak.

4 veshjet që duhet të zhdukni nga garderoba menjëherë

Monday, 04 January 2016 12:39
E vërteta është se këtë vit nuk ju duhen më shumë rroba, ju duhen thjesht ato më të mirat!

Një mike për kokë: Victoria Beckham stilon fustanin e nusërisë për Eva Longorian

Wednesday, 30 December 2015 12:17
Tashmë një stiliste e famshme, Victoria Beckham është në rrugën e duhur për të zgjeruar biznesin e saj duke dizenjuar…

Kur Moda imiton Artin, rezultati është i mahnitshëm

Tuesday, 29 December 2015 14:11
Marrëdhënia mes modës dhe artit është e pamohueshme.

3 mënyra të shpejta për të shkëlqyer këtë Vit të Ri

Monday, 28 December 2015 16:27
Çfarë do të veshësh për natën e Vitit të Ri?

Blu, ngjyra që do t'iu ngrohë këtë dimër

Sunday, 27 December 2015 15:32
Ngjyra blu është ajo çfarë të gjithë preferojnë të veshin këtë sezon. Kjo ngjyrë është shfaqur në tonalitete të ndryshme,…

Pallto me kuadrata? Është një "Must"

Sunday, 27 December 2015 15:13
Maxi apo mikro, në copa të leshta apo të holla, kuadratat janë një "Must" për këtë dimër.

Ja si të guxoni me ngjyrat metalike

Sunday, 27 December 2015 15:02
Ngjyrë, modë apo trend,  metalik i përket çdo stine. Të paktën këtë kemi vënë re në

Trendi i momentit? Një miksim i bukur!

Sunday, 27 December 2015 14:51
Ju kujtohet kur si fëmijë të prapë që ishim, grisnim bluzat ose pantallonat