Keni nisur palestrën dhe nuk dini si të visheni? Ja disa këshilla të vlefshme [FOTO]

Wednesday, 03 January 2018 18:37
Palestra mund të jetë vendi i duhur jo vetëm për t’u dobësuar e për të mbajtur trupin në formë, por…

Këto janë 12 trendet e modës që 2018 solli me vete [FOTO]

Tuesday, 02 January 2018 17:13
Për shkak se ne gjithmonë kërkojmë të qëndrojmë në krye të tendencave më të reja, coolest, më të çuditshme dhe…

Të fiksuar pas fustaneve prej veluri? Këto modele duhet të jenë patjetër në garderobën tuaj [FOTO]

Monday, 01 January 2018 16:46
Modelet e fustaneve velvure janë rikthyer përsëri në mod duke mbizotëruar në daljet e vipave dhe pasarela. Fustanet Veluri janë…

Vogue rendit 17 vajzat e vitit, mes tyre edhe kjo shqiptare [FOTO]

Saturday, 30 December 2017 15:18
Vajzat shqiptare vazhdojnë të korrin suksese ndërkombëtare.

S’dini çfarë të vishni mbrëmjen e ndërrimit të viteve? Hidhini një sy këtyre stileve, do t’ju “nderojnë”

Friday, 29 December 2017 20:12
Për të shkëlqyer dhe për t’i mahnitur te gjithë mbrëmjen e fundvitit, ja cilat veshje ju duhen. Nata e ndërrimit…

Keni një triko të kuqe por nuk dini si t'a kombinoni? Ja se çfarë ju këshillojnë ekspertët...[FOTO]

Friday, 29 December 2017 11:35
Është e rastit që pothuajse të paktën një herë në jetë të jemi gjendur përpara dilemës: “Çfarë të vesh sot?”…

Vajza, njihuni me trendin e ri në Instagram të buzëve për festat e fundvitit, po “i çmend” të gjitha [FOTO]

Thursday, 28 December 2017 19:08
Prej disa ditësh kemi hyrë në atmosferën e festave të fundvitit dhe do të gënjenim nëse do thonim që vajzat…

Flokët me xixa rikthehen përsëri në modë...[FOTO]

Thursday, 28 December 2017 12:56
Festa e Fundvitit kanë kthyer përsëri në qendër të vëmendjes trendin e flokëve me xixa. Nuk ka rëndësi se çfarë…

Bën ftohtë! Si të kombinoni dorashkat me elegancë [FOTO]

Wednesday, 27 December 2017 16:24
Një nga veshjet më delikate të dimrit janë dorashkat të cilat në këto ditë të ftohta na bëjnë të dukemi…

Disa modele flokësh për festa [FOTO]

Monday, 25 December 2017 17:59
Modelet e flokëve për festa janë te shumta ku mund te gjeni dhe krijoni modele shik dhe elegante duke u…

Veshjet intime për ditët e veçanta. Dhurata perfekte për partnerët tuaj [FOTO]

Friday, 22 December 2017 18:21
E vetmja pjesë e veshjes, e cila nuk ndikohet aspak nga ndryshimi i klimës apo i temperaturës, janë të brendshmet.…

Wine lips, dhe trendet për buzë të bukura gjatë 2018-ës [FOTO]

Thursday, 21 December 2017 15:43
Harroni buzët e fryra, mesa duket edhe epokës së operacioneve po u vjen fundi. Wine Lips është trendi i make…