30 vite diferencë, nënë dhe bijë si dy pika uji në reklamën e Versace-s [FOTO]

Thursday, 11 January 2018 16:06
Ajo njihet si vajza e modeles së njohur por po përflitet shumë edhe për ngjashmërinë e frikshme që ka me…

Irina Shayk shfaqet kaq seksi pas lindjes [FOTO]

Thursday, 11 January 2018 14:32
Të gjitha femrat janë ‘në luftë me veten’ pas lindjes për të rikthyer format trupore.

Tendencat e pranverës 2018, origjinalitet dhe shije [FOTO]

Wednesday, 10 January 2018 17:40
Pranvera po troket dhe sigurisht duhet të bëjmë gati garderobën për tu dukur sa më trendi. Dhe  shtëpitë e modës…

Buzëkuqet, këto janë trendet e këtij viti [FOTO]

Tuesday, 09 January 2018 18:37
Tashmë është e ndaluar të thoni: nuk ka një buzëkuq për mua! Këtë vit do të gjitha nuancat e së…

Make up artisti që bën gratë e moshuara të duken si 20-vjeçare [FOTO]

Monday, 08 January 2018 18:51
Make up është miku numër një i femrave, fal të cilit duken më të bukura dhe fshehin defektet. Por jo…

Ky është seti fotografik më i veçantë që keni parë ndonjëherë [FOTO]

Monday, 08 January 2018 18:08
Seti fotografik para dasmës është bërë një traditë e pashmangshme. Të njëjtën dëshirë kishin dhe ky çift, por më një…

Një look i ri për flokët, 6 trendet e pranverës [FOTO]

Sunday, 07 January 2018 12:29
Stina e ngrohtë e pranverës po afron dhe shumë prej vajzave po mendojnë të vijnë ndryshe në sezon, me një…

Po, ju mund të vishni dhe sandale gjatë dimrit [FOTO]

Saturday, 06 January 2018 14:42
Pavarësisht se jemi në sezonin e dimrit kjo nuk ju ndalon të mos vishni sandale. Sipas stilistëve janë disa modele…

Këto veshje duhet ti blini patjetër këtë vit [FOTO]

Friday, 05 January 2018 15:19
Fillimi i një viti të ri sjell me vete një koleksion të tërë të tendencave të modës. Por, para se…

Ja vajzat VIP shqiptare shpenzojnë shumë për trendet e fundit, këtë herë të fiksuara pas... [VIDEO]

Friday, 05 January 2018 14:38
Lori Hoxha, Era Istrefi si dhe vajza VIP shqiptare ndjekin këtë trend, këtë herë të fiksuara pas...

Ku e keni vëmendjen? Mos shikoni Bella Hadid por...[FOTO]

Friday, 05 January 2018 08:27
Super modelja e njohur, Bella Hadid, është tejet e angazhuar me eventet e disa prej shtëpive më të mëdha të…

Prag fejese dhe ende nuk keni zgjedhur unazën? 'Brides' ju sjell unazat ideale për ju [FOTO]

Thursday, 04 January 2018 18:36
Duke pasur parasysh kohën e vitit, ku instagrami dhe portalet janë të mbushura me lajme fejesash dashur pa dashur jeni…