Kombinimi i të kuqes dhe rozës, ideali për 2018-ën [FOTO]

Tuesday, 23 January 2018 18:01
Përzierja e dy hijeve të kundërta, të rozës dhe të kuqes, mund të jetë një zgjedhje e guximshme, por efekti…

Rita Ora ‘ndez’ Parisin, e veshur me të kuqe në Javën e Modës për meshkuj [FOTO]

Tuesday, 23 January 2018 09:42
E veshur me të kuqe, Rita Ora është dukur mahnitëse mbrëmjen e kaluar në Paris.

Ja kush ishin veshjet më të bukura të çmimeve “SAG Awards 2018”. Mos i humbisni [FOTO]

Monday, 22 January 2018 15:20
Ceremonia e çmimeve “Screen Actors Guild Awards” duket se iu kthye normaliteti të organizimeve të tilla, pas “Golen Globes” që…

Keni për tu dashuruar pas modeleve të reja të Vans

Thursday, 18 January 2018 18:05
Paketa e re Van Satin Lux sjell llojshmëri të atleteve që preferohen nga të gjithë, vans. Kësaj radhe koleksioni Satin…

Këto janë VIP-at që frymëzuan shumë vajza me modelet e tyre të flokëve [FOTO]

Tuesday, 16 January 2018 18:12
 Modelet e flokëve të yjeve janë një frymëzim për të gjithë. E kalimi mbi tapetin e kuq vëmendja është veç…

Ky aksesor i viteve 80-të tani quhet 'Hair Cloud’, dhe së shpejti do ta përdorësh dhe ti! [FOTO]

Monday, 15 January 2018 18:20
Trendet e viteve '80 janë rikthyer fuqishëm këtë vit që sapo ka hyrë. Në Danimarkë, dizajner Line Sander Johansen ka…

Modelja e njohur e Victoria’s Secret nuk duron dot më, ia përplas revistës në fytyrë... [FOTO]

Monday, 15 January 2018 15:59
Mesa duket modelja e njohur e e Victoria’s Secret, nuk duron dot më.

17 modelet ombre që do dominojnë në 2018 [FOTO]

Sunday, 14 January 2018 14:03
Modeli ombre i flokëve përcaktohet kur ngjyra juaj e flokut ndryshon gradualisht për të dal një tjetër ngjyrë. Fjala ombre…

Gigi Hadid nuk i kursen fjalë për idhullin e saj: Heroina ime...

Saturday, 13 January 2018 16:28
Modelja bukuroshe edhe pse ka arritur në atë pikë sa të kujdeset për vetën dhe të mos ia ketë nevojën…

Moda e kafshëve, kur qyteti kthehet në xhungël [FOTO]

Saturday, 13 January 2018 11:31
E doni apo jo, ju bën të qeshni apo jo stili 'animaler' është tendenca më e fundit e veshjeve. Ndonëse…

Veshjet ideale për 'like mother like daughter' [FOTO]

Friday, 12 January 2018 18:37
Si e ëma dhe e bija, kjo do ishte fraza e duhur për të përkufizuar artikullin e mëposhtme. Shpesh herë…

Të dashuruar pas jumpsuit, ja çfarë këshillon 'Vogue' për këtë periudhë [VIDEO]

Thursday, 11 January 2018 18:19
Mjaft te preferuara gjate viteve '80, jumpsuits vazhdojnë të jenë trend dhe përgjatë 2018.Frymëzuar nga veshjet e punëtoreve, kominoshet te…