Intimo për Shën Valentin, zbuloni tendencat [FOTO]

Friday, 09 February 2018 12:32
Vetëm një javë dhe të gjithë të dashuruarit përgatiten për Shën Valentin. Nëse dëshironi të ndiheni dhe të dukeni seksi…

Është java e modës: Gigi Hadid, Stella Maxwell dhe Jasmine Tookes sjellin ngjyrat futuristike, neon [FOTO]

Friday, 09 February 2018 12:27
Gjatë javës së modës në mbrëmjen e së enjtes në New York, modelet sifluan në shfaqjen e Jeremy Scott.

9 trendet e ngjyrave të flokëve për pranverë, mes tyre dhe modeli ghost [FOTO]

Thursday, 08 February 2018 18:24
Bionde, ngjyra ghost, violet dhe e kuqe janë këto disa nga ngjyrat që janë trend gjatë periudhës së pranverës. Ngjyrat …

Po afron Shën Valentini, nëse se keni gjetur ende dhuratën, atëherë hidhini një sy artikullit [FOTO]

Thursday, 08 February 2018 18:20
Dita e shën valentin po afron dhe shumë çifte presin të festojnë dashurin e tyre në këtë ditë. Megjithatë përveç…

12 trendet e atleteve që do veshim përgjatë këtij viti. Si ju duken? [FOTO]

Wednesday, 07 February 2018 15:49
Duke u bazuar në këshillat e stilistëve më të famshëm ndërkombëtarë intv ju sjell tendencat me të fundit të modeleve…

Seksi dhe shik, ja si te vishesh si Gigi Hadidi [FOTO]

Tuesday, 06 February 2018 17:58
Siç mund ta dini look-u i Gigi Hadid shpesh dominon arenën street style. Me shfaqjet e saj tërheq menjëherë vëmendjen…

Dolce & Gabbana ju prezantojnë me trendin më të bukur të kësaj pranvere [FOTO]

Monday, 05 February 2018 18:10
Vendosja e shamisë në kokë është një nga trende që kjo pranverë do sjell me vete.Falë këtij aksesori, modeli juaj…

Lejo Dakota Johnson të jetë frymëzimi juaj për ditën e Shën Valentinit [FOTO]

Sunday, 04 February 2018 16:12
Dita e Shën Valentinit po afrohet me shpejtësi - dhe megjithëse festimi i ditës së të dashurit  konsiderohet nga shumica…

Modelja e njohur guxon dhe pozon pa make up për Vogue [FOTO]

Friday, 02 February 2018 16:06
Pak femra do ta bënin këtë, e aq më pak një modele e cila duhet të përcjellë imazhin e perfektes.

Stil, luani me lulet e dimrit [FOTO]

Friday, 02 February 2018 11:15
Edhe pse nuk është në stilin e shumëkujt, lulet mund të jenë një trend shumë i veçantë për t’u dukur…

Djema! Këto janë dhuratat më të bukura që mund të bëni për Shën Valentin dhe asnjë femër s’do i refuzonte [FOTO]

Thursday, 01 February 2018 12:23
Për pak ditë vjen 14 shkurti, dita zyrtare e dashurisë, por një pjesë të mirë të çifteve të cilët janë…

Ky sex-simbol, sapo solli trendin e ri të flokëve [FOTO]

Tuesday, 30 January 2018 11:29
Ndër risitë e ndryshme në look që ajo i kthen në tendencën e çdo sezoi, këtë herë e vuri theksin…