Modelet e fundeve për stinën vjeshtë/dimër 2017-2018 [FOTO]

Tuesday, 14 November 2017 13:46
Pavarësisht se sa ftohtë mund të jetë, fundet nuk mund të largohen nga gardëroba jonë.Ja cilat janë tendencat më të…

Çanta e rrumbullakët trendi më i ri [FOTO]

Monday, 13 November 2017 13:50
Çantat janë një aksesorë tepër i rëndësishëm për të kompletuar pamjen e një femre. Ashtu si çdo aksesorë tjetër apo…

5 ngjyrat trend për flokë që këshillohen nga stilistët e mëdhenj [FOTO]

Sunday, 12 November 2017 10:32
Floku është gjysma e bukurisë e një vajzë, prandaj kujdesi që tregojmë ndaj tyre është tepër i madh. Por shpesh…

Rihanna sjell festat e fundvitit me linjën e saj të çorapeve [FOTO]

Saturday, 11 November 2017 15:51
Festat po afrohen dhe Rihanna ka menduar t’iu surprizjë me linjën e saj të re të çorapeve.

Triko në gardërobë? Ja 17 mënyra se si ti kombinoni [FOTO]

Friday, 10 November 2017 15:23
  Trikot e gjata jo vetëm tepër komode por tani ju bënë të keni dhe një veshe shumë In, raporton…

S’është ajo që mendoni! Nuk do ta besoni cila është marka e veshjeve më “HOT” në botë [FOTO]

Wednesday, 08 November 2017 20:14
Nëse ju bëhet kjo pyetje me siguri do zgjidhnit një markë midis Gucci-t, LV, Versace e shumë të tjera të…

Modë, palltoja trendi më IN i sezonit [FOTO]

Wednesday, 08 November 2017 09:50
Fundi i vjeshtës ka trokitur dhe i ftohti po mbizotëron kudo. Por në përpjekje për të gjetur pak ngrohtësi në…

Stil edhe në dimër, veshjet më IN [FOTO]

Tuesday, 07 November 2017 15:29
Sezoni i dimrit ka ardhur dhe sigurisht edhe kur është ftohtë duhet të kujdesemi për look-un tonë. Të jemi sa…

Pulovrat me shik të momentit për femra [FOTO]

Monday, 06 November 2017 18:41
  Me ardhjen e vjeshtës dhe uljen e temperaturat dhe pulovrat kane filluar të dalin nga fundi i rafti.E nëse…

Veshjet e aksesorët që djemtë duhet të kenë në garderobë [FOTO]

Saturday, 04 November 2017 14:44
Nëse po mendoni si të kombinoheni këtë vjeshtë për të gjithë ju djemtë ju sjellim disa ide. Pse jo edhe…

Vajza do i donit? Victoria’s Secret nxjerr në treg reçipetat që kushtojnë sa qimet e kokës por duken të mahnitshme [FOTO / VIDEO]

Thursday, 02 November 2017 18:54
Victoria’s Secret është linja më e madhe dhe më e preferuar e veshjeve intime për femrat dhe jemi të siguritë…

Fustanet e nuseve, 2018-a sjell këtë tendencë [FOTO]

Thursday, 02 November 2017 12:09
Fustanet e nuseve janë gjithmonë në vëmëndjen e femrave, kryesisht të atyre që pritet të bëhen nuse.