Vidhni stilin e saj. Dukuni si Selena Gomez me stilin e syzeve të viteve '90 [FOTO]

Feb 12, 2018

Nëse ju dukeni si Keanu Reeves nën modelin e syzeve The Matrix, atëhere i keni veshur ato në mënyrën e duhur.

Syzet mikro, që na kujton modën e viteve '90 po pushton modën e këtij sezoni.

Këto modele po i shohim në rrugë, në pasarela dhe tek VIP-at, shkruan intv.al

Ndër të parat që guxuan me këto modele ishte Gigi Hadid dhe tani së fundmi dhe
Selena Gomez.
Po ju a do guxonit? Intv ju sjell disa modele të këtyre syzeve.

0603346ec52e1a060ae1b0093e10cd8e.jpg

Selena_Gomez10.jpg

 

 

11e0264f33cdd3350ceb6f8f6926572b.jpgf6ea43125de44a4d12fc32bd953c4d11.jpg564d93be49c41162ea8f3f4694aba678.jpg03316227ae13f0d59268c160436567ec.jpglandscape-1518371124-sgomez-aiport.jpg379f7563b2c07aea74cee72999f49fef.jpg3bd6490dad719edcdb1ceaa36ba0022a.jpgbadcecfe56318441c50440a80aa2d8be.jpgcover.jpg