Këtë herë jo nudo, Kim Kardashian shkëlqen në setin e fotove për ‘Vogue Taiwan’ [FOTO]

Feb 10, 2018

Së fundmi, Instagramin e Kim Kardashian e kishin ‘pushtuar’ fotot nudo.

37 vjeçarja mori edhe kritika të shumta për këtë por që nuk e pengonin aspak që të vazhdonte me fotot provokuese. Ndërsa  këtë herë ylli i reality show-t është shafqur kaq ndryshe teksa ka pozuar për ‘Vogue Taiwan’. Ndryshe nga herë e tjera , paraqitja e saj përcjell, sharm dhe elegancë.

 “Jam shumë e nderuar që jam në kopertinën e Vogue Taiwan”, shkroi Kim Kardashian në blogun e saj.

kim6.jpg

 

kim1-1.jpg

 

 

kim3.jpg

 

kim11.jpg

 

kim9.jpg

 

kim10.jpg

 

kim8.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll