10 trendet që e modës për vitin 2018 [VIDEO]

Saturday, 17 February 2018 14:07
Moda në botën e sotme nuk ka menduar vetëm për të famshëm e Hollivudit por për të gjithë. Siç e…

6 këshilla se si të visheni bukur kur masat e rrobave i keni XL dhe XXL [FOTO]

Saturday, 17 February 2018 12:35
Nëse jeni duke u ankuar për madhësinë e linjave të trupit tuaj dhe dëshironi të jeni elegant, kjo është e…

6 trende të modës që janë rikthyer përsëri [FOTO]

Friday, 16 February 2018 18:10
Zbuloni disa nga tendencat më ikon të viteve më parë, që janë duke bërë një rikthim të lavdishëm në fushën…

Philip Plein prezanton koleksionin, për sezonin Vjeshtë/Dimër 2018. Modelja shqiptare në sfilatën e Philip Plein? [FOTO]

Friday, 16 February 2018 15:56
Padyshim sfilatat e Philip Plein janë më interesantet dhe tërheqin shumë vëmendje, një ndër to ishte edhe sfilata e fundit…

Këto janë tendencat e reja sipas Carolina Herrera [VIDEO]

Thursday, 15 February 2018 15:34
Kjo java e modës në Nju Jork mbaroi por tërmeti mediatik që shkaktoi do të mbahet mend. Lajmi kryesor ishte…

Vajza, mos gaboni më! Ja 3 sekretet që duhet të dini para se të lyeni flokët me ngjyrat e guximshme

Tuesday, 13 February 2018 23:32
Është e pashmangme të mos ktheni kokën pas sa herë që shihni ngjyra kaq të guximshme në rrugët e qytetit…

Vidhni stilin e saj. Dukuni si Selena Gomez me stilin e syzeve të viteve '90 [FOTO]

Monday, 12 February 2018 18:45
Nëse ju dukeni si Keanu Reeves nën modelin e syzeve The Matrix, atëhere i keni veshur ato në mënyrën e…

Këtë herë jo nudo, Kim Kardashian shkëlqen në setin e fotove për ‘Vogue Taiwan’ [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 15:54
Së fundmi, Instagramin e Kim Kardashian e kishin ‘pushtuar’ fotot nudo.

Harrojeni tonin e kuq, ky është trendi më i ri për sytë [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 15:04
Deri dje të gjithë e kemi përdorur trendin më të bukur të syve që 2017 solli, tonin e kuq. Megjithatë…

Këto janë aksesorët për flokë më të bukur të pranverës [FOTO]

Friday, 09 February 2018 18:23
Përgjatë stinës së pranverës do jenë në mode një pafundësi modelesh aksesorësh për flokët.Në këtë listë shohim dhe disa aksesorë…

Intimo për Shën Valentin, zbuloni tendencat [FOTO]

Friday, 09 February 2018 12:32
Vetëm një javë dhe të gjithë të dashuruarit përgatiten për Shën Valentin. Nëse dëshironi të ndiheni dhe të dukeni seksi…

Është java e modës: Gigi Hadid, Stella Maxwell dhe Jasmine Tookes sjellin ngjyrat futuristike, neon [FOTO]

Friday, 09 February 2018 12:27
Gjatë javës së modës në mbrëmjen e së enjtes në New York, modelet sifluan në shfaqjen e Jeremy Scott.