Në këtë Shën Valentin të gjithë sytë ishin nga Justin Bieber dhe Selena Gomez. Ribashkimi i dy këngëtarëve pas disa vitesh ndarje, ishte surprizë për të gjithë fansat dhe ndjekësit e tyre. Por nuk ka qenë edhe aq surprizuese mënyra si ata kaluan Shën Valentinin.

Justin Bieber është detyruar ta kalojë Shën Valentinin duke bërë xhiro me shokët sepse Selena vazhdon përpjekjet për të bindur të ëmën të pranojë lidhjes e dyshes. Prindërit e këngëtares vazhdojnë të mos e aprovojnë bashkimin e tyre dhe e ëma vazhdon ende të mendojë se Justin-i nuk është i duhuri për të dhe as që ka ndërmend të flasë me të siç nuk e ka bërë deri më tani

“Selena po përpiqet me çdo kush ta bindë të ëmën se Justin ka ndryshuar për mirë.”- janë shprehur burime pranë tyre.

gettyimages-918151498-1518648490.jpg

gettyimages-918067318-1518648490.jpg

702bf567cf81fbb19e586a3fe6587fb7.jpg

b2f5e5ef37c4cdbcc8fbabd64a42616d.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nëse ju dukeni si Keanu Reeves nën modelin e syzeve The Matrix, atëhere i keni veshur ato në mënyrën e duhur.

Syzet mikro, që na kujton modën e viteve '90 po pushton modën e këtij sezoni.

Këto modele po i shohim në rrugë, në pasarela dhe tek VIP-at, shkruan intv.al

Ndër të parat që guxuan me këto modele ishte Gigi Hadid dhe tani së fundmi dhe
Selena Gomez.
Po ju a do guxonit? Intv ju sjell disa modele të këtyre syzeve.

0603346ec52e1a060ae1b0093e10cd8e.jpg

Selena_Gomez10.jpg

 

 

11e0264f33cdd3350ceb6f8f6926572b.jpgf6ea43125de44a4d12fc32bd953c4d11.jpg564d93be49c41162ea8f3f4694aba678.jpg03316227ae13f0d59268c160436567ec.jpglandscape-1518371124-sgomez-aiport.jpg379f7563b2c07aea74cee72999f49fef.jpg3bd6490dad719edcdb1ceaa36ba0022a.jpgbadcecfe56318441c50440a80aa2d8be.jpgcover.jpg

Published in FASHION

Siç edhe e ka shprehur ajo vetë, Selena po lufton me depresionin ndaj është rikthyer sërish në rehabilitim.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ishte gjëndja e saj jo e mirë shëndetësore që e bëri Justin Bieber të kuptojë se Selena ishte dashuria e jetës së tij.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mund të ketë gjithë lekët e botës, por jeta e saj nuk është “fushë me lule”...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nëse do flasim për sukses, shqiptarët dallojnë për këtë gjë dhe faktet flasin. Jo vetëm që shumë shqiptare kanë depërtuar në tregun ndërkombëtar por ata tashmë shihen edhe krah yjeve botërore. Shumë prej nesh e kanë ëndërr të qëndrojnë afër Selena Gomez apo French Montana-s. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani u fol për personazhet shqiptare  te cilet janë bërë pjesë e klipeve të yjeve botërore. Për të parë se për kë bëhet fjalë, shihni videon më poshtë në minutën 21:29./intv.al/

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ju kujtohet kur Selena Gomez dhe Nick Jonas ishin në një lidhje? Ndoshta jo sepse ka ndodhur vite më parë, por të paktën ata nuk e kanë harruar ende romancën e tyre edhe pse të shkurtër.
Madje, 10 vite më vonë, dyshja e njohur kanë filluar të nxjerrin “të palarat” njëri-tjetrit.

I ftuar në emisionin e mëngjesit në “BBC Radio1”, Jonas u bë pjesë e një loje shumë interesante që e vinte atë përballë një monitori që tregon rrahjet e zemrës, për të parë se sa do vihej në siklet kur t’i bëhen pyetje rreth jetës së tij personale.

Prezantuesi Nick GrimshaW udhëhoqi pjesën më të madhe të pyetjeve, por surpriza më e madhe ishte kur në monitor u shfaq Selena Gomez, e cila i dha një videomesazh.
Këngëtarja e njohur, i solli në kujtesë një histori të turpshme rreth një takimi të tyre në “Central Park” kur ata ishin adoleshentë.

Supozohej të ishte një takim romantik, por ata nuk ishin vetëm sepse ishin në shoqërinë e një çifti tjetër, pikërisht Joe Jonas dhe Taylor SWift. Edhe pse ishte hera e parë, Selena nuk paska qenë shumë komode, pasi Nick nuk e ka bërë të ndihet e tillë. Ndoshta nga fakti që nuk ishin vetëm, siç e shpjegon ai në video (i detyruar nga mesazhi i Selenës), këngëtari i njohur i paska qëndruar shumë larg asaj dhe është pikërisht kjo që “e shkatërroi” atë takim.

Epo Selena mesa duket ia doli ta vejë në siklet Nick-un, por shpresojmë të mos jetë mërzitur Justin.  Ndiqni videon në minutën 4:02.

 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pasi u ribashkua me Justin Bieber, Selena Gomez nuk po gjen ende qetësi.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo gëzon simpatinë e të gjithë fansave por si duket ka edhe nga ata që nuk ia përtojnë t’ia thonë gjërat troç këngëtares.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Selena Gomez është personazhi më i ndjekur në rrjetin social, Instagram ose e thene ndryshe “Mbretëresha e Instagramit” me 132 milion ndjekës. Pak kohë më parë ajo habiti të gjithë me ndryshimin në ‘look’. Nga brune u shndërrua në një bionde seksi por tashmë mesa duket Selena është bërë “pishman”. Gomez është parë në Texas gjatë festave të fundvitit, me ngjyrën e saj natyrale. Këngëtarja është parë me kushërirën e saj, Priscilla DeLeon në një dyqan me fustane nusërie dhe ndryshimin e saj e shihni në videon më poshtë./intv.al/

 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP