Sfida e tyre sa vjen dhe bëhet më e fortë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Nuk e dimë nëse vetë Noizy e feston apo jo Shën Valentinin, por reperi ka diçka për t’iu thënë prindërve në këtë ditë.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Sfida e tyre e bërë publike ka ngjallur mjaft interes tek fansat dhe ndjekësit.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Monday, 12 February 2018 16:29

‘O plehrë’, Noizy nxehet me... [FOTO]

Dikush e ka nxehur Noizyn dhe e ka detyruar ta quajë ‘Plehrë’.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Reperi numëron disa armiqësi deri tani, ku disa prej të cilave iu ka dhënë fund.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kickbox-eri i famshëm shqiptar, Florian Marku, mori një fitore të rëndësishme, në një atmosfetë të jashtëzakonshme në Linz të Austrisë, ndaj kundërshtarit boshnjak Dzevad Mutfiç. Mes shumë shqiptarëve të pranishëm në arenën e Linzit në Austri, ku Florian Marku triumfoi mbrëmjen e kaluar ishte edhe Noizy. 

Marku u ngjit në ring i shoqëruar nga Noizy, i cili interpretoi një nga këngët e tij, ndërkohë që ishte mbështetësi numër një i kickboxer-it shqiptar. Noizy ka postuar një foto me Florianin ku shfaqen të dy duke qeshur sepse reperi i ka thënë kampionit shqiptar se sa të madhe e ka kokën dhe në komentet e shumta, ne të intv.al na zuri syri komentin e modeles seksi Oriola Marashit, tashmë edhe pjesë e OTR-së.

“Bukur, a është i gjatë? LOL” ka shkruar Oriola Marashi në foton e postuar nga Noizy, por ky i fundit nuk ia ka kthyer ende komentin. Me siguri i ka shkruar në privat...

zinnnzzz.png

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Më parë flitej shpesh për shoqërinë e tyre, por para dy ditësh nisi të qarkullonte lajmi se miqësia mes Noizyt dhe Erik Fullanit, ishte prishur.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Noizy është një ndër reperet më të suksesshëm dhe më IN të momentit. Së fundmi ai ka postuar një foto ku shihet mjaft serioz dhe i veshur me të kuqe. E bukura e kësaj fotoje ishte se nga ‘serioziteti’ i Noizyt, personat filluan të qeshnin me batutën që humoristi i njohur, Xum Allushi i lë si koment.

“Ome ke fillu tu u vesh romantik per 14 shkurtin”, shkruan Xumi, koment i të cilit është pëlqyer nga fansat e Zinizin. Vlen të thuhet se reperi është bërë mjaft aktiv në përdorimin e rrjeteve sociale, pasi ka vendosur edhe bastin me shokun e tij, Blerim Destani. Prandaj po u tregon fansave rezultatin e palestrës./intv.al/

79777e90-fa45-4349-997c-d0413d4d4155.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

E vetmja gjë që i bashkonte mendonim se ishte muzika por ja që Noizy dhe Getinjo paskan edhe diçka të përbashkët.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP