Ngjashmëri e frikshme mes dy vajzave shqiptare me Alesia Bamin e Arilena Aras...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Tani e shohim mjaft SEKSI dhe me forma bombastike, por ja si ka ndryshuar Luana Vjollca nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Dua Lipa padyshim është ndër këngëtaret më të dëgjuara në gjithë boten. “New Rules” ishte ‘çelësi’ i këngëtares për të hapur çdo ‘derë’ suksesi që dëshironte. Së fundmi ajo performoi hitin e saj, që në YouTube ka rreth 1 bilion shikime, në emisionin “TheEllenShow”. Por gjatë performancës u vu re detaji që e ‘bashkoi’ me një ndër moderatoret më të pëlqyera në vend, Fatma Methasani. Dua ishte e veshur shume thjesht vetëm një fustan dhe me atlete, njesoj sikurse edhe moderatorja e emisionit ‘Fun Day’ në IN Tv. Në fillim kur Fatma startoi emisionin e saj veshja e saj me atlete dhe fustan u pa si diçka e re në media dhe kështu u përqafua menjëherë nga publiku. Më poshtë do mund të shihni disa pamje të Fatmës me këtë veshje dhe performancën e Dua Lipas në emisionin “TheEllenShow”./intv.al/

fatma.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Miliona klikime, por kjo këngëtare shqiptare ka arritur të dëgjohet dhe klikohet mbi 1 miliard klikime...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për dy këngëtare mjaft të dashura për publikun por njëkohësisht shumë të suksesshme, Dua Lipan dhe fenomenin, Enca. Shpesh herë shohim yjet e Holliwood-it si kanë qenë të vegjël dhe themi se kanë ndryshuar shumë, sidomos në kohët e sotme ku kirurgjia plastike është shtuar tej mase. Vlen të thuhet se tiparet e një femije nuk mund të ndryshojnë shumë kur rritet por përsëri ndryshimi ndodh. Këtë herë në videon më poshtë në minutën 20:36 jemi kthyer në kohën kur Ruensa dhe Dua ishin fëmijë. Ndryshim i madh? Shihni insertin dhe do habiteni e mahniteni./intv.al/

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ja si ishte Ardian Bujupit në fotot e para në Instagram para shumë vitesh...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

“Despacito” padyshim është shndërruar në një sensacion botëror.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Njihuni me historitë e dashurisë së Ariana Grande...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Tani e shihni seksi dhe të komentohet shumë me yllin botëror Gigi Hadid por ja si ishte Xhesika Berberi në fotot e para në Instagram para shumë vitesh...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Tani e shohim në super formë dhe në luks, por vitet kalojnë…  Ja si ka ndryshuar Adelina nga fotoja e parë tek e fundit në Instagram…

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP