Kur krijon një lidhje, asnjë nuk e di si do shkojë në të ardhmen.
Published in MAGAZINA

Fantazitë seksuale janë private në shumicën e kohës dhe zhvillohen me dyer të mbyllura. Për disa njerëz, gjëja më e turpshme që mund t’ju ndodhë është bërja publike e fantazive dhe dëshirave të tyre private. Zbuloni çfarë dëshirojnë ato:

Dominimi

Seksi në të cilin njëri partner dominon është fantazi e shumë femrave. Nuk është me rëndësi a dominon mashkulli apo femra, me rëndësi është që njëri të jetë udhëheqës i lojës seksuale.

Seks me tre veta

Seksi në treshe nuk është vetëm fantazi e meshkujve por edhe e femrave. Ato dëshirojnë një person tjetër në krevat, sepse thjesht dëshira për këtë aventurë i tërbon.

Dashnor i përsosur

Njëra nga dëshirat më të mëdha të femrave është seksi me një mashkull të bukur dhe të zjarrtë, i cili di të kënaq atë më shumë se askush tjetër.

Published in MAGAZINA
Mesa duket komunikimet në ditët e sotme, kanë më shumë mundësi për të pasur keqkuptime.
Published in MAGAZINA
Ju jeni një femër e dashur që i pëlqen të dalë dhe  të takojë njerëz të rinj.
Published in MAGAZINA
Një nga gjërat që njerëzit kanë frikë nga  një lidhje është frika ndaj tradhëtisë.
Published in MAGAZINA
Meqë jemi në sezon festash, në këtë artikull keni mundësinë që të shikoni gjërat që nuk duhet të bëni kur shkoni me pushime me partnerin.
Published in MAGAZINA

Duke nisur nga sot, ferexheja e parë e firmës Nike, do të jetë e disponueshme për sportistet femra duke plotësuar nevojën e një veshjeje që takon kukturën e tyre por dhe nuk i pengon gjatë lojës.

Published in MAGAZINA
Të dalësh në takim me dikë që pëlqeni, është diçka e bukur, por edhe me përgjegjshmëri.
Published in MAGAZINA
Meshkujt  zgjedhin femrat që i bëjnë ata të ndihen mirë.
Published in MAGAZINA
Fati i keq në dashuri mesa duket ka shpjegime të ndryshme.
Published in MAGAZINA