Ka mjaftuar vetëm një postim në “Twitter” dhe e gjitha bota po flet për Chhris Brown. Reperi i njohur së fundmi ka ftuar kolegët e tij në një turne ku të jenë të gjithe së bashku.

Por një prej personazheve me në emër në këtë listë ishte: RIHANNA!

Po, po Chris Brown po harron çdo gjë nga e kaluara dhe ka ftuar yllin botëror në një concert dhe jo vetëm ate por edhe Beyonce e Bruno Mars.

Kaq ka dashur dhe shumë fansa e kanë ‘sulmuar’ duke i thënë se nuk është në nivelin tyre, ishin fansat e Ririt ata që e ‘masakruan’ me këto komente, ndërsa shumë të tjerë janë shprehur se do të ishte super./intv.al/

chriss1.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mund të themi me bindjen më të plotë se Klea Huta është një nga vajzat më simpatike të ekranit shqiptar dhe së bashku me Elgit Dodën formojnë një nga çiftet më të bukura të shoëbiz-it. Edhe pse për disa kohë e mbajtën të fshehur, Klea dhe Elgiti “u dorëzuan” dhe po përjetojnë një romancë shumë të bukur. 

Një nga femrat më të dashura dhe më inspiruese për publikun është Rihanna e kjo siç duket është fakt edhe për Klea Hutën  Moderatorja dhe këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit e saj një foto në Instastory ku është “shndërruar” në një Rihanna dhe ka shkruar: Ehh moj Riri moj motër”.

hut1vt.jpg

 

Me siguri të gjithë e dini efektin e Snapchat ku mund të merrni fytyrën e një personi dhe ta vendosni mbi fytyrën tuaj. Epo Klea i ka rënë pikës dhe duket një super “match”.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ishte bashkimi i 30 organizatave dhe shoqatave që u bënë kundër vajtjes së Rihannas në Senegal për të mbajtur atje fjalim që synonte mbledhjen e fondeve për arsimimin  fëmijëve.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kohën e lirë, Rihanna e ka shfrytëzuar për pak futboll dhe futboll të mirë madje.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

E akuzojnë se është pjesë e “Illuminatit”, Rihanna shpallet person i padëshiruar në këtë shtet...

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Pas performancës së saj të mrekullueshme në Grammy Awards ku u shfaq e papërmbajtur me këngën “Wild Thoughts”, menjëherë Rihanna u bë lajmi kryesor në mediat rozë. Në disa momente dukej pak e rrumbullakosur dhe kjo bëri që të gjithë të mendonin se RiRi është në pritje të një fëmije, mirëpo këto thashetheme u hodhën poshtë menjëherë.

Lidhur me këto lajme, nuk mund të mos fliste edhe ish i dashuri i saj Drake i cili ashtu si gjithmonë, ka shprehur sërish simpatinë e tij për Rihannën.  Megjithatë pavarësisht aludimeve që sigurisht u hodhën poshtë, Drake, ish-i dashuri i saj ka dhënë një mendim për paraqitjen e këngëtares.

“Drake mendon se Rihanna dukej seksi në Grammys , jo shtatzënë. “,- është shprehur një burim, bëjnë me dije mediat ndërkombëtare. Sipas fjalëve thuhet se ai mendon se ajo një ndër performancat më të nxehta të Rihannës dhe nuk e çon fare ndërmend se thashethemet për shtatzëninë të ishin të vërteta. Drake dhe Rihanna kanë qenë të lidhur për një kohë të gjatë dhe i kanë bërë shpeshherë publikisht deklarata dashurie njëri-tjetrit derisa një moment, thjesht u ndanë!

hana.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Rihanna i çuditi të gjithë me performancën e saj të shfrenuar... 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Në rrjete sociale shumë fjalë lartë e poshtë po ‘cmendin’ rrjetin duke thënë se Rihanna është shtatzënë. E gjithë kjo pasi gjatë performancës në ‘Grammy Awards’ fustani i saj i ngushtë i tregonte pak barkun e rrumbullakosur. Disa burime për ‘HollywoodLife.com’ kanë treguar se Rihanna ka qeshur me të madhe kur ka dëgjuar këto thashetheme për të. Mund të themi se Riri ka marrë pak si shumë kile të tepërta dhe kjo është mëse e dukshme. Burimet tregojnë se edhe pse po jeton e lumtur krah miliarderit Hassan Jameel, ajo nuk është ende gati për të bërë një fëmijë./intv.al/

GIFs-Rihanna-Wild-Thoughts-Performance-Grammys-2018_1.jpg

rihanna_performing-ftr.jpg

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ata të dy pak kohë më parë shpalllën publikisht se ishin të lidhur, lidhje kjo e  cila zgjati shumë pak.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP